Technické a technologické poradenstvo

Neviete si vybrať zo širokej ponuky našich produktov? Nevadí !

Kedykoľvek Vám radi  budeme nápomocní vysoko odbornou radou.
Podľa Vášho zadania Vám ponúkneme presne tie produkty, ktoré sú potrebné pre vybavenie Vašej pekárskej, cukrárskej alebo inej gastronomickej prevádzky. Okrem toho Vám ponúkame poradenstvo pri prefinancovaní kúpy pekárskych pecí, cukrárenských a gastronomických strojov a zariadení. V prípade Vášho záujmu Vám poradíme ako  rozšíriť produkciu.


Na výstavách sú už roky našou doménou pekárske fórá, na ktorých spolupracujeme s firmami, ktoré dodávajú suroviny gastronomickým firmám. Ich technológovia na nami zapožičaných strojoch, odbornej ale aj laickej verejnosti, predvádzajú výrobný proces pekárskych a cukrárskych produktov od začiatku až do konca.
Zabezpečujeme pre Vás Semináre priamo u našich zahraničných partnerov,  ktorí Vás ochotne prevedú  výrobou, zaškolia Vás a predvedú Vám prácu strojov podľa Vašich požiadaviek a podľa Vašich vlastných receptúr.


Taktiež zabezpečujeme poradenstvo priamo na výstavách.

   

 

<figcaption>Pripravíme pre Vás kompletnú pekáreň od návrhu až s úplnou inštaláciou.</figcaption>

Informácie na obchodnom oddelení info@pekastroj.sk

logo

Naša firma zásobuje spokojných zákazníkov takmer dvadsať  rokov.
Svoje produkty prezentujeme na slovenských aj zahraničných veľtrhoch. Zastupujeme výrobcov špičkovej techniky, ktorá je naozaj na svetovej úrovni.

Certifikát ISO

Firma PekaStroj s.r.o. získala Certifikát STN EN ISO 9001:2009/EN ISO 9001:2008

Firma PekaStroj s.r.o. má vybudovaný, zdokumentovaný a zavedený systém manažérstva kvality v rozsahu: stroje pre potravinársku, pekársku a cukrársku výrobu. Predaj - servis - vlastná výroba.

Výmenné odkazy