Výrobca POLIN

Zobrazenie:
Zoradiť:

Integrované osadzovacie zariadenie

Osadzovacie zariadenie bolo vyrobené na pomoc pri nakladaní a vykladaní výrobkov z pece. Integrovaný osadzovák pece sa vyznačuje enormným znížením pracovného času a skutočnosť, že je jednoduchý na používanie ho robí neoddeliteľnou časťou každej etážovej pece. Po použití, keď je osadzovák neaktívny, nezaberá veľa miesta pretože je uložený v hornej časti pece a preto dáva používateľovi voľnosť pohybu.

Obj. čislo:
polin osadzovacie zariadenie

POLIN - Multidrop TWINY

A machine to create speciality sweets for big business with all the quality, imagination and art of a pastry chef. The Multidrop Twiny can simultaneously drop, syringe and fill two different types of pastry dough, whether they are hard, semi-dense or fluid, allowing for infinite combinations of products.

Obj. čislo:
twiny
Príkon (kWh):
3,3
Napájanie (V):
400
Rozmer plechu (mm):
600X800

POLIN - chladiaca jednotka H2O AVANT

The H2O Avant coolers offer high performance thermal exchange with maximum stability of the temperature and maximum hygiene. They have an indirect cooling system with accumulation of ice; the cooler unit is completely separate from the water supply intended for use in the dough which results in two very important achievement: • absolutely non-contamination of the water intended for use in dough; • elimination of bacterial proliferation.

Obj. čislo:
h2o avant

POLIN - kabinet na zrenie cesta

The ideal environment. Take care of your creations with a storage technology that guarantees constant quality of the products.

Obj. čislo:
cabinets 1

POLIN TV PELLET

Všetky vynikajúce výkony a kvalita pečenia parných trubkových pecí Polin s veľkou úsporou pomocou vykurovania peletami. Pre každý typ parných trubkových pecí vyhrievaných peletami bola vyvinutá dokonalá technológia určená pre tento typ energie. V porovnaní s podobnými pecí na trhu, majú najnižšie prevádzkové náklady vo svete.

Obj. čislo:
tv pelet
Napájanie (V):
400/3N

POLIN - Stop-kysiareň GAMMA

The Gamma retarder prover offers great help in work planning because it allows you to program baking during the day, so as to reduce or completely eliminate night shifts, thus improving quality of life for operators within the sector. Personnel costs are also reduced, increasing the company's profitability.

Obj. čislo:
gamma

POLIN DRAGO 890

Skvelý výkon v malom priestore. Drago 890 je ideálnou voľbou pre všetkých tých ktorý majú malý priestor ale chcú mať možnosť využiť všetky výhody, ktoré ponúkajú cyklotermické pece firmy Polin.

Obj. čislo:
drago 890

POLIN ROTO POCKET 6065

Kompaktná rotačná pec ... kvalita bez kompromisov! Rad pecí Pocket bola navrhnutý tak, aby spĺňali potreby kombinovať vysoko kvalitné výrobné normy s obmedzenými priestorom. Pri zachovaní konštrukčných vlastností a technických noriem Firmy Polin na rotačné pece, pece Roto Pocket sú zvlášť vhodné na výrobu chleba, ako aj cukrárskych výrobkov.

Obj. čislo:
roto pocket 6065
Príkon (kWh):
plyn 2 , elektrina 41,5
Napájanie (V):
400
Rozmer plechu (mm):
max 460x760, 510x730
Rozmer vozíka (mm):
výška 1675
Počet plechov (ks):
15 / 18

POLIN ELEKTRODRAGO Classic

Naša rada elektrických pecí s oddelených etáží, ELETTRODRAGO CLASSIC, zabezpečuje rýchlu odozvu a lepšie rozloženie tepla nad výrobkom, a to vďaka veľkému počtu prvkov z nerezovej ocele vložených priamo do vykurovacej komory. Inovatívny softvér pre správne používanie, umožňuje minimalizovať množstvo používanej energie a plne využiť všetku dostupnú energie.

Obj. čislo:
elekttrodrago classic
Napájanie (V):
400/3N

POLIN - Multidrop TYPE C

The Multidrop is the machine most often chosen by great pastry masters. The creative possibilities it offers are endless: it drops, extrude, deposits, and wire-cuts a wide range of products, continuously expanding, thanks to special moulds and accessories. The Multidrop Classic Type C is the ideal basic model for those who want to devote themselves to the production of large quantities of muffins, cream puffs, and any kind of wire cut biscuit.

Obj. čislo:
type c
Príkon (kWh):
0,6
Napájanie (V):
400
Rozmer plechu (mm):
400x800

POLIN - Stop kabinet

The new control panel with colour graphic display represents the interface between a powerful and versatile machine and customers who want to achieve maximum results with simple and intuitive commands. Four clicks and here you go! The machine will take care of low temperature maturation and subsequent leavening; with no haste and at the exact moment you want it.

Obj. čislo:
stop kabinet

POLIN ROTO PELLET

Začali sme s našimi najlepšími Rotačnými pecami, ktoré sú uznávané po celom svete pre svoju vysokú úroveň výkonu. Mali sme nápad použiť pelety na vykurovanie pri zachovaní všetkých pôvodných funkčných schopností a vlastností. Po piatich rokoch štúdia a výskumu, sme vyvinuli prvú Rotačnú peletovú pec, ktorá ponúka pekárskemu svetu možnosť upiecť akýkoľvek produkt, ktorý bude šetrný k životnému prostrediu.

Obj. čislo:
Rotopellet
Príkon (kWh):
3,3 / 3,6
Napájanie (V):
400/3N
Rozmer plechu (mm):
600x800 - 800x1000
Počet plechov (ks):
16 / 18

POLIN TWIN DRAGO 890

Pec ktorá zdvojnásobuje výhody. Navrhnutá tak, aby čo najlepšie reagovala na rôzne požiadavky na produktivitu, umožňuje pečenie pri optimálnej teplote, mnoho typov produktu. Úplná nezávislosť dvoch častí pece vedľa seba umožňuje flexibilné ovládanie v závislosti na dennej dobe, dni v týždni alebo výrobe sezónnych produktov. Pec Twin Dragon je možné prispôsobiť v šírke, hĺbke a počte etáží.

Obj. čislo:
drago twin 890
Príkon (kWh):
6,2 / 7,8
Napájanie (V):
400/3N

POLIN ELETTRODRAGO AVANT

Rozvíja dokonalým spôsobom každý typ výrobku a pritom spotrebováva menej energie ako iné pece z tej istej kategórie. Je vybavený špeciálnym vyhrievacím systémom, s elektrickými odporovými špirálami ktoré sú obalené keramickou hmotou a umiestnené vo špeciálne tvarovaných oceľových paneloch. Výsledkom tejto technológie je menší pokles teploty, optimálne rozloženie a neustále teplo v etáži : faktory prispievajúce k zaisteniu, aby akýkoľvek druh výrobku bol dokonale upečený.

Obj. čislo:
elettrodrago avant
Napájanie (V):
400/3N

POLIN - Šokobox Classic

Classic is the blast chiller line created to combine technological quality and maximum convenience. Blast chilling cycles can be controlled by time or with a probe. In any case it is possible to set an automatic preserving function at the end of each cycle.

Obj. čislo:
šokobox classic

Trezirovací stroj POLIN Multidrop LAB

Trezirovací stroj na jemné pečivo. Convenient and fast with outstanding performance. A small machine that is getting bigger in order to bring greater freedom to the art of pastry making. The best Multidrop technology, which allows you to use fixed or rotary nozzle moulds, has been condensed to allow for greater creativity to achieve products that would be made by hand with horizontal piping-bag movements.

Obj. čislo:
lab

POLIN ROTO BRAVO

Rad rotačných pecí Bravo bol vytvorený za účelom splnenia požiadavky, aby zodpovedal vysoko kvalitným štandardom technológií Firmy Polin, s potrebou využiť ich v malých priestoroch. Je určený na pečenie pečiva alebo chleba, so zárukou vysokej produktivity vďaka 16 priečkového vozíka , veľkou flexibilitou a kvalitou dokonalého pečenia.

Obj. čislo:
roto bravo
Príkon (kWh):
2/2,5/48,8/63
Napájanie (V):
400/3N
Rozmer plechu (mm):
max 600x800, 800x1000
Rozmer vozíka (mm):
výška 1940
Počet plechov (ks):
16 / 18

Modulová etážová pec POLIN STRATOS CRYSTAL

modulová etážová pec Stratos bola vyvinutá ako adaptabilná pec pre uspokojenie všetkých potrieb zákazníkov. Maximálna univerzálnosť, veľká energetická účinnosť a dokonalosť pečenia, pec je ideálna pre pekárne, cukrárne, pizzerie, ktorí potrebujú vysokú flexibilitu výroby. Navyše k širokej škále možných kompozícií Stratos pecí taktiež umožňuje veľkú možnosť estetickej úpravy.

Obj. čislo:
stratos crystal

POLIN TV SYNT

Pec TV Synt je syntézou tradície a inovácie v oblasti parných pecí. Vytvorenie jemného sálavého tepla, ideálne pre jemné pečenie, z pece s vysokou výhrevnosťou a zároveň ponúka veľkú flexibilitu. V porovnaní s ostatnými pecí v rovnakej kategórii, TV Synt má najlepšie reguláciu teploty a umožňuje zvyšovať alebo znižovať tak rýchlo, ako nastavíte teplotu pečenia. To vytvára možnosť širokého rozsahu výrobkov, ako cukrárskych výrobkov, drobného pečiva ale aj pečiva stredných a veľkých rozmerov.

Obj. čislo:
tv synt
Napájanie (V):
400/3N

POLIN DRAGO 895

Cyklotermická pec známejšia vo svete ako umenia bielej. Ideálna pec pre pekárov ktorí majú potrebu používať tak extrémne flexibilnú pec a nechcú sa vzdať tradičného pečenia. Je to čiara navrhnutý tak, aby variť najlepšie a veľa typov produktov, ktoré spĺňajú rôzne potreby výroby, a to ako pre obchodné metodiky, ktorá pre veľkosť rúry.

Obj. čislo:
drago 895

Trezirovací stroj POLIN Multidrop JUNIOR

Trezirovací stroj na jemné pečivo. All the technology and creativity of the Multidrop in limited space. It is also available with a table. The creative possibilities of the fully automatic Junior model are endless. They range from versions with fixed moulds, rotary moulds, and wire cutting, as well as control of the table’s vertical movements, which are coordinated by the computer operating the nozzles.

Obj. čislo:
junior

POLIN - Šokobox AVANT

Thanks to the microchip control panel, the AVANT blast chiller can adapt to the broadest range of client production needs, limiting its power when necessary, to carry out the most appropriate blast chilling or freezing cycle, according to the product inside.

Obj. čislo:
šokobox avant

POLIN ROTO CLASSIC

Pekárska a cukrárska pec.

Obj. čislo:
roto classic
Príkon (kWh):
2/2,5/49/52,5
Napájanie (V):
400/3N
Rozmer plechu (mm):
600x800 / 600x990 / 660x930 mm

POLIN TV DRAGO

Pec TV Drago je parná trubková pec ktorá ponúka najmodernejšie funkcie a pracovný komfort pri zachovaní príjemnej a plynulej kvality pečenia. Pec TV Drago je technologický vývoj tradičnej pece. Žiaruvzdorná výplň pece ktorá je použitá vo veľkom množstve aby umožňovala akumulačnú kapacitu a udržiavanie teploty, čo zabezpečí jemné a rovnomerné pečenie, úplne porovnateľné s tradičnou pecou na drevo.

Obj. čislo:
tv drago
Napájanie (V):
400/3N

POLIN DRAGO 896

Pec bola navrhnutá tak, aby jej majiteľ získal maximálny povrch n pečenie aj v malom priestore. Parné generátory sú predimenzované, aby bol zaručený prísun veľkého množstva pary, ktorá vďaka špeciálnym odvetrávacím ventilom, ktoré obmedzujú únik pary, je distribuovaná v etážach v optimalizovanom množstve.

Obj. čislo:
drago 896
Príkon (kWh):
5,2
Napájanie (V):
400/3N

Modulová etážová pec POLIN STRATOS BLACK

modulová etážová pec Stratos bola vyvinutá ako adaptabilná pec pre uspokojenie všetkých potrieb zákazníkov. Maximálna univerzálnosť, veľká energetická účinnosť a dokonalosť pečenia, pec je ideálna pre pekárne, cukrárne, pizzerie, ktorí potrebujú vysokú flexibilitu výroby. Navyše k širokej škále možných kompozícií Stratos pecí taktiež umožňuje veľkú možnosť estetickej úpravy.

Obj. čislo:
stratos black

Trezirovací stroj POLIN Multidrop CLASSIC FAST

Trezirovací stroj na jemné pečivo. Multidrop at its best. This completely automatic model offers maximal creative possibilities: versions that allow the use of a fixed press, rotary mould and wire cutting, as well as control of the table’s vertical movements, which are coordinated by the computer operating the nozzles. In this way, they can be created in all sorts of imaginative forms, reproducing not only the horizontal movements of the "piping bag" but also vertical ones. Maximum creative freedom!

Obj. čislo:
classic fast

POLIN - Multidrop JUNIOR

All the technology and creativity of the Multidrop in limited space. It is also available with a table. The creative possibilities of the fully automatic Junior model are endless. They range from versions with fixed moulds, rotary moulds, and wire cutting, as well as control of the table’s vertical movements, which are coordinated by the computer operating the nozzles.

Obj. čislo:
Multidrop JUNIOR

POLIN - Šokobox INFINITY

The Avant range reaches its maximum expression with the Multifunzione Infinity, the blast chiller which offers the best of the functions for those who wish to use cold technology for all possible applications.

Obj. čislo:
šokobox infinity

POLIN ROTO AVANT HR

Zdokonalený dizajn a použitie kvalitných materiálov s cieľom zabezpečiť vysoký výkon modelu ROTO AVANT. Systém prúdenia vzduchu umožňuje rovnomerný prenos tepla z vrchu ku spodnej časti vozíka zo strán do stredu plechu. Patentovaný zaparovací systém oceľových gulí zaručuje maximálnu tvorbu pary v priebehu pečenia. Voda sa veľmi rýchle premení na paru. Prekrývajúce sa vrstvy izolácie zabezpečia, že energia je použitá iba k pečeniu a nie k vyhrievaniu okolitého prostredia.

Obj. čislo:
roto avant hr
Napájanie (V):
400/3N
Počet plechov (ks):
16 / 18

Stránky: