Novinka CheCrema 11.CC - výrobník krémov (varič, miešač)

CheCrema - plnoautomatický univerzálny varič a miešač krémov. Profesionálny varič krémov je perfektný pomocník pre menšie cukrárne, pekárne, zmrzlinárne alebo reštaurácie.

Výrobca:
ICB Tecnologie
Obj. čislo:
checrema-11CC
Doba dodania:
na objednávku

CheCrema 11.CC - výrobník krémov (varič, miešač)

Hmotnosť68 kg
Výška0,65 m
Šírka0,7 m
Hĺbka0,52 m

CheCrema - plnoautomatický univerzálny varič a miešač krémov. Profesionálny varič krémov je perfektný pomocník pre menšie cukrárne, pekárne, zmrzlinárne alebo reštaurácie.

Cukrársky stroj bol navrhnutý pre uspokojenie potrieb kuchárov cukrárov, ktorí chcú rýchlo vytvárať svoje vlastné špeciality a mať produkty vždy čerstvé. Je veľmi flexibilný, môžete v ňom pripravovať: cukrárske krémy, náplne, pudingy, vytemperovanú čokoládu, marmelády atď. Obsluha môže voľne tvoriť a upravovať rôzne množstvo prvotriednych delikatesí. Je univerzálny, je určený do gastronomických a cukrárskych prevádzok. Tento stroj má všestranné využitie: mrazí, chladí, varí, emulguje, pasterizuje, samozrejme aj konzervuje podľa moderných hygienických predpisov.

Stroj je vybavený špeciálnym systémom miešadiel pre dokonalé rozmiešanie zmesi, ktoré umožňuje zmenu rýchlostí miešania. Všetky diely, ktoré sú v styku so zmesou, idú ľahko demontovať a vyčistiť. Pre ľahšie čistenie je stroj vybavený sprchou, ktorú možno napojiť na teplú vodu. Jednoduché ovládanie pomocou panela s LCD obrazovkou komunikáciou i v českom jazyku pre ľahkú obsluhu. Môžu sa taktiež využiť na miešanie krémov, jogurtu, čokolády, marmelády pri cukrárskej výrobe. Digitálne nastaviteľný program umožňuje automatickú alebo poloautomatickú výrobu požadovaných produktov. Reaguje veľmi rýchlo na všetky povely. Patentovaný dvojitý obal s glykolovou náplňou umožňuje vysoké pracovné teploty. Napríklad pri výrobe krémov, sú nastaviteľné OD 30 - 115 °C. Dajú sa programovať v režime od 1 do 12 hod a 59 minút. V chladiacom systéme je použitý ekologický plyn.
V stroji sú naprogramované základné recepty, taktiež je možné postupne ukladať do pamäte vlastné recepty.

Produktové videá

VIDEO: CheCrema - výrobník krémov (varič, miešač)

CHECREMA: Plnoautomatický univerzálny varič a miešač krémov. Profesionálny varič krémov je perfektný pomocník k výrobe malého množstva čerstvého produktu. Vďaka univerzálnemu využitiu je zásadným zariadením pre menšie cukrárne, pekárne, zmrzlinárne alebo reštaurácie. Všetky procesy sú jednoducho nastaviteľné, rýchle, automatické. Vlastnosti stroja: kompaktná veľkosť, nízka spotreba energie, regulácia teploty, jednoduché nastavenie receptov, nastaviteľná rýchlosť miešadla, priehľadný vrchnák pre kontrolu produktu počas výrobného cyklu, jednoduché nastavenie teploty pre zachovanie krému.