BAKON - stroje na striekanie, plnenie, rezanie

BAKON - stroje na striekanie, plnenie, rezanie

Spoločnosť BAKON navrhuje a vyrába štandardizované a špecializované sólo zariadenia a linky na efektívne spracovanie pekárskych a cukrárskych výrobkov, aj vo veľkých objemoch.

"Tohto výrobcu sme si vybrali kvôli jeho špecializácii na určité typy strojov pre pekárenské a cukrárenské prevádzky. Dokážeme tak naplniť potreby našich klientov, ktorí žiadali rôzne plniace systémy, poťahovacie systémy alebo krájacie stroje na pekárske a cukrárske výrobky. Sú to špecialitky na trhu s pekárskymi zariadeniami," hovorí o holandskom partnerovi Daniela Kováčová za PekaStroj, ktorý tieto stroje dodáva na slovenský trh.

Sortiment spoločnosti Bakon pre pekárne

Táto holandská spoločnosť ponúka širokú škálu striekacích a plniacich strojov na striekanie plechov, nanášanie poliev a glazúr a iných povrchových úprav pečiva, ale aj na plnenie cukroviniek - napríklad aj makroniek - či na rezanie pekárenských a cukrárenských produktov. BAKON znamená špičkovú pokročilú technológiu a spoľahlivosť.Bakon rôzne stroje pre pekárne a cukrárne - plnenie, striekanie, rezanie

Rôzne produkty si vyžadujú rôzne stroje na dosiahnutie tých najlepších výsledkov. Nech už potrebujete spracovať čokoľvek - želé, čokoládu, fondán, melanž z vajec, alkohol, olej, emulzie, sirupy alebo rôzne uvoľňovacie činidlá, spoločnosť BAKON má pre vašu prevádzku ten správny stroj, ktorý pečivo nasprejuje, naplní a dokonca aj nareže.

Bakon rôzne stroje pre pekárne a cukrárne - plnenie, striekanie, rezanie

Bakon rôzne stroje pre pekárne a cukrárne - plnenie, striekanie, rezanieBakon rôzne stroje pre pekárne a cukrárne - plnenie, striekanie, rezanieBakon rôzne stroje pre pekárne a cukrárne - plnenie, striekanie, rezanie