IBA 2018: Poďte s nami na Svetovú výstavu pekárstva do Mníchova!

IBA 2018: Poďte s nami na Svetovú výstavu pekárstva do Mníchova!

Spoločnosť Pekastroj s.r.o Nitra a Slovenský zväz pekárov, cukrárov a cestovinárov (SZPCC) pripravili pre vás na jeseň pracovnú cestu na svetovú výstavu IBA - Mníchov 2018. Pridajte sa 16. - 18. 9. k expertom z pekárenskej a cukrárenskej oblasti - spravte si príjemný výlet, nadviažte nové kontakty, získajte kopu nových informácií a náskok pred konkurenciou.

Svetová prehliadka toho naj z pekárskeho okruhu sa tento rok okrem osvedčenej tradície zameria na automatizáciu výroby a stroje na výrobu špeciálnych pochutín, RAW tyčiniek, bezlepkového pečiva a výrobkov z iných typov múk (napr. špalda, pohánka, hrach a iné).

Svetová výstava pekárstva v Mníchove: všetko pre pekárov a cukrárov

Čo môžete na svetovej výstave vidieť a vyskúšať? Jednoducho všetko, čo moderný pekár, cukrár či producent cestovín - bez ohľadu na veľkosť prevádzky - môže potrebovať.

Pece pre pekárov a cukrárov - etážové pece či rotačné pece pre rôzne topné médiá aj ekologické prevádzky, aké má v ponuke Pekastroj, rozličné pekárenské stroje a cukrárenské zariadenia, kompletné výrobné linky pre pekárne, chladenie a klimatizácie, pečenie, dekorácie, pomocný materiál, hotové pekárske výrobky, stroje na výrobu zmrzliny či kávy, vybavenie kaviarní a iných gastroprevádzok, baliace stroje a obalový materiál, čistiace stroje, laboratórne a meracie prístroje i všeličo iné...

Prečo sa oplatí ísť na IBA 2018 so zájazdom slovenských pekárov a cukrárov?

Veľkou výhodou účasti na spoločnej ceste organizovanej prestížnym predajcom pekárskeho a gastronomického zariadenia Pekastroj Nitra Spoločnosť Pekastroj s.r.o Nitra a Slovenským zväzom pekárov, cukrárov a cestovinárov (SZPCC) je, že máte vždy po ruke expertov, pokiaľ sa chcete poradiť a porozprávať.

Svetová výstava IBA v Mníchove sa koná len raz za tri roky - predchádzajúca bola v roku 2015 a boli pri tom aj slovenskí pekári a cukrári. Program tohtoročného zájazdu nájdete nižšie.

A čo bude hlavnou témou tohto ročníka pekárskej výstavy IBA? "V tomto roku sa výrobcovia viac zameriavajú na automatizáciu a kompletné linky za účelom náhrady pracovnej sily," hovorí Daniela Kováčová za spoluorganizátora, nitriansku firmu Pekastroj.

"Ďalej bude v Mníchove pozornosť zameraná na stroje na výrobky nie bežného charakteru ako sú povedzme rohlíky a chleby, ale skôr na špeciálne výrobky, ktoré teraz letia - teda rôzne pochutiny, RAW tyčinky, bezlepkové výrobky a výrobky z iných typov múky, teda špalda, pohánka, kukurica, strukoviny a podobne," konkretizuje D. Kováčová, v čom bude tohtoročná výstava IBA 2018 mimoriadna.

  Pozvánka na Svetovú výstavu pekárov IBA 2018 - PDF

Viac o vystavovateľoch, sprievodných podujatiach či minulých výstavách IBA si môžete pozrieť priamo na webovej stránke organizátora svetovej výstavy www.iba.de.

Svetová výstava pekárov IBA 20178 Mníchov

Aký program vás čaká na pracovnej ceste na IBA 2018

Pracovná cesta slovenských pekárov a cukrárov na svetovú výstavu IBA 2018 v Mníchove sa bude konať v termíne od 16. do 18. septembra 2018 (nedeľa – utorok).

  Plná cena zájazdu je 240€, pričom zľavnená cena pre členov SZPCC je len 210 €. Členovia zväzu budú zároveň uprednostnení pri rezervácii miest na zájazd, pokiaľ bude záujem väčší.

Program a realizáciu cesty pre vás pripravila cestovná kancelária Olin Tour Nitra.
Ako bude presnejšie vyzerať program cesty na IBA 2018?

  1. deň (nedeľa): odchod z Nitry v ranných hodinách, ubytovanie v Mníchove, večera
  2. deň (pondelok): raňajky, návšteva výstavy IBA 2018 (9.30 – 18.00 hod.), večera
  3. deň (utorok): raňajky, návšteva výstavy IBA 2018 (9.30 – 18.00 hod.), odchod z Mníchova

V cene zájazdu na IBA 2018 v Mníchove (240€ / 210€ ) je zahrnuté:

  • doprava Nitra – Mníchov a naspäť v klimatizovanom autobuse
  • 2 x ubytovanie v penzióne (v 1-,2-,3- a 4-posteľových izbách)
  • 2 x raňajky
  • 2 x večera
  • 2 x vstupenka na výstavu IBA 2018

  Cena nezahŕňa poistenie osôb, ktoré je však možné zabezpečiť na požiadanie. Ak chcete poistenie, informujte sa v CK Olin Tour.

Chcem sa prihlásiť na spoločný zájazd pekárov a cukrárov

Ak sa chcete prihlásiť na túto pracovnú cestu na svetovú výstavu IBA - Mníchov 2018 v termíne 16. - 18. 9. 2018, stiahnite si PDF prihlášku nižšie (alebo všetky údaje v nej požadované napíšte priamo do e-mailu).

Vyplnenú prihlášku s kompletnou fakturačnou adresou a menami všetkých účastníkov zašlite e-mailom Olin tour Nitra na adresu:
olintour (zavináč) compclub.sk  s kópiou na Pekastroj Nitra na adresu: info (zavináč) pekastroj.sk. Nezabudnite uviesť, ak požadujete vybavenie cestovného poistenia pre jedného alebo viacerých účastníkov.

Ďalšie informácie a organizačné pokyny dostanete na uvedené kontakty priamo od CK Olin Tour po uhradení účastníckeho poplatku.

  Prihláška na zájazd na IBA 2018 - PDF

newsletter