• Úvod
  • >>
  • Baliace stroje / Baličky

Baliace stroje / Baličky

Zobrazenie:
Zoradiť:

Výrobca Všetko

Stolové impulzné zváračky KF

Určené pre uzatváranie hotových vreciek z PE, PP, PVC, PA, PA/PE

Obj. čislo:
kf

Klipovací stroj MINI SM 40P

Manuálna pneumatická klipovačka určená pre klipovanie plastovými klipy obsahujúce 2 drôty s priemerom 0,8 mm.

Obj. čislo:
sm 40p

Atramentové tlačiarne pre malé znaky

Tlačiarne Markem-Imaje rady 9000 sú najflexibilnejšie atramentové tlačiarne malých znakov na trhu. Dizajn s podielom ľudského faktora smeruje k intuitívnemu užívateľskému interface a technologicky vyspelej tlačovej hlave, ktoré majú minimálne nároky na údržbu.

Obj. čislo:
rada 9000

Tlačiarne a aplikátory etikety

Aplikátory etikiet s termotransferovou tlačiarňou rady 2200 vychádzajú z osvedčenej koncepcie, ktorá poskytuje spoľahlivosť, efektivitu a jednoduché použitie. Poskytujeme širokú škálu zameniteľných aplikačných jednotiek (Tamp, Wipe, Blow, Corner Wrap), optimalizovaný zásah operátora a bezkonkurenčnú rýchlosť aplikácie.

Obj. čislo:
Rada 2200

Lorapack - Balička Easy Crima

EASY CRIMA je náš najjednoduchší baliaci stroj s malými rozmermi, ale efektívny pre balené výrobky z rôznych oblastí, od pekárne po ovocie a zeleninu a od mäsiarstva po mechaniku.

Obj. čislo:
easy crima

Stojanové impulzné zváračky KF

Určené pre uzatváranie hotových vreciek z PE, PP, PVC, PA, PA/PE

Obj. čislo:
KF 2

Klipovací stroj NEW LIFE - poloautomatický

Vhodný do všetkých prevádzok, kde sú výrobky balené do hotových sáčkov s manuálnym vkladaním výrobkov do sáčkov a následným automatickým uzavretím vrecka plastovým klipom.

Obj. čislo:
NEW LIFE

Tlačiarne používajúce HP technológie

Tlačiarne rady 1000 sú navrhnuté pre firmy so stredne veľkým alebo malým objemom produkcie. Sú vhodné do prašného, vlhkého a korozívneho prostredia. Ponúkajú tlač čiarových kódov vo vysokom rozlíšení pri vysokých rýchlostiach a aj napriek tomu je ich používanie jednoduché a nenáročné na údržbu.

Obj. čislo:
Rada 1000

Ennegi - Etiketovací stroj Nastro 1

Automatické elektronické vážiace a oceňovacie zariadenie - 1 motorizovaný pás so vzduchovým alebo valčekovým aplikátorom.

Obj. čislo:
enegi

Lorapack - Horizontálna balička Crima

CRIMA bol prvý baliaci stroj s patentovaným systémom balenia od spoločnosti Lorapack (môže pracovať v horizontálnej, šikmej a vertikálnej polohe). Vyhľadávajú ho zákazníci po celom svete v rôznych oblastiach, ako sú pekárstvo, ovocie a zelenina, mäsiarstvo a mechanika.

Obj. čislo:
crima

Twistovací stroj MINI TWIST

Určené pre klipovanie twistom s vnútorným drôtom.

Obj. čislo:
MINI TWIST

Termotranskerové tlačiarne

Termotransferové tlačiarne Markem-Imaje 8018 prinášajú cenovo prijateľnú vysoko kvalitnú tlač na elastické baliace materiály, fólie a etikety.

Obj. čislo:
Rada 8000

Lorapack - Horizontálna balička Crima Sun

Otočný baliaci stroj 180 ° Crima Sun

Obj. čislo:
crima sun

Ručný klipovač

Ručný klipovací strojček.

Obj. čislo:
klipovač

Laserové tlačiarne

Rada 7000 ponúka bezkonkurenčnú spoľahlivosť a výkon vo veľmi náročných výrobných prostrediach. Rada SmartLase C poskytuje tú pravú konfiguráciu vhodnú pre ktorékoľvek priemyselné odvetvie. Ponúka riešenie vždy, bez ohľadu na rýchlosť, veľkosť textu a druh popisovaného materiálu.

Obj. čislo:
Rada 7000

Lorapack - Horizontálna balička Crima Fast

S CRIMA FAST je možné zabaliť (aj v modifikovanej atmosfére) značné množstvo výrobkov na vodorovnej, zvislej alebo naklonenej rovine.

Obj. čislo:
crima fast

Atramentové tlačiarne s vysokým rozlíšením pre malé znaky

Tlačiarne Markem-Imaje rady 6000 sú najflexibilnejšie atramentové tlačiarne malých znakov na trhu. Dizajn s podielom ľudského faktora smeruje k intuitívnemu užívateľskému interface a technologicky vyspelej tlačovej hlave, ktoré majú minimálne nároky na údržbu. Výsledkom je vysoko kvalitná tlač a zvýšená produktivita.

Obj. čislo:
Rada 6000

Lorapack - Horizontálna balička Crima INOX

CRIMA INOX je baliaci stroj schopný pracovať v horizontálnej, vertikálnej alebo naklonenej polohe.

Obj. čislo:
crima inox

Lorapack - Horizontálna balička Crima EXO

CRIMA EXO sa môže otáčať (otáčanie sa o 360 °), čo umožňuje baliť vodorovne, naklonene, zvisle a hore nohami, vrátane strojov s dolnou cievkou.

Obj. čislo:
crima exo

newsletter