Lorapack - Balička Easy Crima

EASY CRIMA je náš najjednoduchší baliaci stroj s malými rozmermi, ale efektívny pre balené výrobky z rôznych oblastí, od pekárne po ovocie a zeleninu a od mäsiarstva po mechaniku.

Výrobca:
Lorapack srl
Obj. čislo:
easy crima

Lorapack - Balička Easy Crima

Hmotnosť300 kg
Výška1,65 m
Šírka0,75 m
Hĺbka0,87 m

EASY CRIMA je náš najjednoduchší baliaci stroj s malými rozmermi, ale efektívny pre balené výrobky z rôznych oblastí, od pekárne po ovocie a zeleninu a od mäsiarstva po mechaniku.

Nový baliaci stroj s možnosťou upravenia sklonu pri balení z vodorovnej do naklonenej polohy. Pozdĺžne zváranie je vykonávané pomocou dvoch párov kolies, ktoré zabezpečujú zvar fólie počas balenia výrobku. Rýchlosť tohto procesu sa rovná približne 15 úderom za minútu (rýchlosť sa mení v závislosti od veľkosti produktu a hrúbky filmu). Priečne zváranie je vykonávané pomocou čeľustí s mechanickým uzatváraním. Tvarovací tunel je nastaviteľný, zmena veľkosti jednoduchým a rýchlym spôsobom. Toto zariadenie pracuje s rôznymi typmi fólií: polypropylén, laminované fólie, mikroperforovaný film, atď. Rýchlosť ťahania fólie, dĺžka sáčkov, teplota tesniacich čeľustí a kolies je nastavovaná prostredníctvom ovládacieho panela.
Rovnako ako ostatné baliace stroje, aj EASY CRIMA má tunel (shaper), ktorý predtvaruje vrecko podľa tvaru a veľkosti produktu, panel s dotykovou obrazovkou na riadenie a zapamätanie si rôznych príkazov a držiak valca ( so štandardnou šírkou 700 mm).

Tak ako aj ostatné dva typy baliacich strojov, EASY CRIMA môže pracovať s pedálom (poloautomatický systém), ale iba s dopredu nastavenou dĺžkou vrecka (prednastavená na paneli), s pedálom a fotobunkou pre rôzne dĺžky alebo s automatickým systémom (tiež s fotobunkou alebo s nastavenou dĺžkou) aby mohol vykonávať nepretržité balenie.
Po použití fotobunky, čaká zariadenie na vstup produktu, aby pokračovalo v balení. Rotácia tela stroja je manuálna.

Technické parametre:
maximálna šírka fólie: 700mm
minimálny rozmer baleného výrobku: 0x10x10 (VxDxŠ)
maximálny rozmer baleného výrobku: 180x∞x300 (VxDxŠ)


Príslušenstvo na vyžiadanie -opcie:

Fotobunka na snímanie dĺžky výrobku:
Mnoho zákazníkov požaduje doplnky, ktoré sú k baliacim strojom veľmi užitočné. Napríklad v spoločnosti Lorapack dodávame bariérovú fotobunku s krížovým čítaním, pre EASY CRIMA, ktorá umožňuje automatické čítanie dĺžky produktu.

Fotobunka na snímanie fotoznaku:
Svetelná závora pre centrovanie tlače je ideálna, keď zákazník balí svoje vlastné logo alebo používa tlačenú fóliu: pomocou tohto zariadenia je možné vycentrovať tlač na základe veľkosti produktu (fotobunka prečíta značky na filme a rozpozná, kedy rezať).
Tlačiareň je užitočná na reprodukciu identifikácie šarže a dátumu exspirácie (platného najmä pre potraviny) pomocou písmen a číslic.


Produktové videá

Balenie pekárenských výrobkov:

 

Balenie zeleniny a ovocia:

 

Balenie mäsa:

 

Balenie rôznych výrobkov:

newsletter