Zamestnanie PekaStrojZamestnanie PekaStroj

Ponuka zamestnania v PekaStroj s.r.o.

Na tejto stránke nájdete aktuálne ponuky zamestnania v našej firme

ElektroMechanik pre potravinárske stroje

Miesto práce: Nitra
Druh pracovného pomeru: plný úväzok
Termín nástupu: ihneď
Mzdové podmienky (brutto): 1 150 EUR/mesiac13. a 14. plat, mesačné odmeny, bonusy

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Servis potravinárskych strojov v sídle spoločnosti v Nitre + výjazdy ku klientom na prevádzkach po celom Slovensku. Vzdelanie elektromechanik. Nutné mať platnú Vyhlášku §22 alebo §23. Prax v odbore vítaná. Vodičský preukaz B. Práca s PC - základy. Komunikatívnosť a ochota učiť sa nové veci. Znalosť cudzieho jazyku výhodou.

Zamestnanecké výhody, benefity

13. a 14. plat, každoročné zvyšovanie platu, priateľský kolektív, celozávodná dovolenka cez Vianoce a Silvester, služobný telefón, služobné auto,        

Požiadavky na zamestnanca

Pozícii vyhovujú uchádzači so vzdelaním

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Vzdelanie v odbore: elektromechanik

Vodičský preukaz: B

životopis pošlite priamo na e-mail: info@pekastroj.sk

PekaStroj s.r.o. ponúka zamestnanie

šikovným a spoľahlivým uchádzačom stabilné zamestnanie. Oceňujeme skúsenosti z pekárskeho prostredia, pekárskych a cukrárenských technológií, ale najmä schopnosť rýchlo sa učiť, samostatnosť, spoľahlivosť a lojálnosť. Keďže sme zameraní predovšetkým na predaj špičkových zariadení pre malé, stredné aj väčšie pekárne a cukrárne, potrpíme si na vysokú kvalitu služieb a bezchybné vystupovanie.

Vieme, že naše nároky sú vysoké, ale v prestížnom a vysoko konkurenčnom prostredí sa potrebujeme neustále zlepšovať. Našim zamestnancom ponúkame zaujímavú prácu v dynamickom prostredí, stabilitu, dobré platové ohodnotenie, príjemný kolektív, férový manažment a možnosť profesného rastu. Takisto veľmi príjemné a zdravé pracovné prostredie v Nitre a zaujímavé benefity.