Ennegi - Etiketovací stroj

Automatické elektronické vážiace a oceňovacie zariadenie - 1 motorizovaný pás so vzduchovým alebo valčekovým aplikátorom.

Výrobca:
Ennegi
Obj. čislo:
enegi

Ennegi - Etiketovací stroj

Automatické elektronické vážiace a oceňovacie zariadenie - 1 motorizovaný pás so vzduchovým alebo valčekovým aplikátorom.

Prichádzajúce zásobníky sa zvážia - vzniknú štítky s uvedením hmotnosti, ceny / kg (prípadne v dvojitej mene), ako aj celkovej sumy (prípadne v dvojitej mene).
Etikety sú samolepiace a sú z termálneho papiera.
Na štítkoch je možné uviesť všetky potrebné údaje: názov produktu, spoločnosť, číslo šarže, logá, dátumy balenia a expirácie, prísady a akýkoľvek požadovaný údaj.

Čiarový kód bude vydaný a vytlačený ako EAN 13 alebo 8, s uvedením hmotnosti alebo ceny podľa štandardného kódu.
Výpočet meny sa vykonáva s 2 desatinnými miestami.

Softvér zariadenia je založený na systéme Windows a je veľmi ľahké ho programovať. Intuitívne grafické rozhranie umožňuje vyplniť formuláre databáz na zhromažďovanie údajov všetkých produktov.
Dizajn rozloženia je skutočne jednoduchý a založený na voľnom umiestnení polí na štítku.
Stroj je veľmi flexibilný, pokiaľ ide o pracovné postupy, a je možné stanoviť celkové hranice.

Dopravný systém môže byť doplnený vodiacimi prvkami, ktoré vycentrujú a zarovnajú prichádzajúce zásobníky, ktoré dorazia do jedného pruhu, správne rozmiestnené. Dopravné pásy sú navrhnuté pre ľahký prístup, údržbu a čistenie.

Dizajn je navrhnutý tak, aby poskytoval najlepší výkon v oblasti ochrany pracovného prostredia.
Stroje vyrobené z nehrdzavejúcich materiálov sú založené na našich 40 ročných skúsenostiach a sú určené na náročné použitie.
Sú určené na údržbu a umožňujú vysokú produktivitu bez zastavenia.
newsletter