Lorapack - Horizontálna balička Crima Fast

S CRIMA FAST je možné zabaliť (aj v modifikovanej atmosfére) značné množstvo výrobkov na vodorovnej, zvislej alebo naklonenej rovine.

Výrobca:
Lorapack srl
Obj. čislo:
crima fast

Lorapack - Horizontálna balička Crima Fast

Hmotnosť550 kg
Výška1,8 m
Šírka1,3 m
Hĺbka1,8 m

S CRIMA FAST je možné zabaliť (aj v modifikovanej atmosfére) značné množstvo výrobkov na vodorovnej, zvislej alebo naklonenej rovine.

CRIMA FAST: ďalšou hodnotou je rýchlosť

Tento baliaci stroj je podobný stroju Flow Pack, ale čo ho odlišuje od konkurencie, je patentovaný systém balenia od spoločnosti Lorapack a vysokorýchlostná výroba. S CRIMA FAST je v skutočnosti možné zabaliť (aj v modifikovanej atmosfére) značné množstvo výrobkov na vodorovnú, zvislú alebo naklonenú rovinu.
Pokiaľ ide o rozmery produktu a hrúbku filmu, tento baliaci stroj dokáže vykonať až 50 úderov za minútu.
Rotujúce teleso má pri balení bezkonkurenčnú výhodu

Okrem toho je CRIMA FAST patentované riešenie s otočným telesom, ktoré je určené na vykonávanie vertikálneho, horizontálneho a nakloneného balenia. Bezkonkurenčná výhoda, ktorá umožňuje našim zákazníkom používať iba jeden stroj na všetky typy obalov.
Ako ostatné, tento baliaci stroj vám umožňuje zvoliť automatickú alebo poloautomatickú funkciu.

Lisovací uzatvárací systém

Prvkom, ktorý odlišuje CRIMA FAST od CRIMA a EASY CRIMA, je lisovací uzatvárací systém. U prvých dvoch v priebehu procesu, keď dve vyhrievané špachtle utesňujú fóliu a čepeľ ju rozreže, sa produkt zastaví v každej fáze.
Namiesto toho s produktom CRIMA FAST produkt pokračuje v pohybe pozdĺž pásu pomocou prekladavého pohybu, až kým stroj nezatvorí a nezreže fóliu. V spoločnosti Lorapack sme tiež zabezpečili prerušovanú funkciu, keď si to zákazník praje.

Komponenty

CRIMA FAST má nastaviteľný tunel (ktorý určuje šírku vaku), panel s dotykovou obrazovkou, lis prekladavého pohybu, držiak valca a jednotka s tromi pármi tesniacich kolies (pozdĺžna tesniaca jednotka).
Vstupný dopravný pás (štandardný) spojený s baliacim strojom je odnímateľný.

Príslušenstvo

Doplnkom CRIMA FAST sú zariadenia na vstrekovanie plynu a rozprašovanie alkoholu, prispôsobený držiak kotúčov (pre materiály s hrúbkou presahujúcou 700 milimetrov), zariadenie na predhrievanie druhého páru kolies.
Na požiadanie máme fotobunku s krížovým odčítaním pre všetky stroje, pre dĺžku vaku (je možné nainštalovať po montáži): zariadenie, ktoré umožňuje automatické čítanie dĺžky produktu.
Ďalšími zariadeniami dostupnými v spoločnosti Lorapack na požiadanie zákazníka sú etiketovacie váhy s váhou, objemové dávkovače, kontrolné váhy, otočné stoly, dopravné pásy a zastrihávače.
newsletter