PekaStroj je "Best dealer" RAM za rok 2019

PekaStroj je

RAM - taliansky výrobca svetového puncu je súčasťou veľkej skupiny POLIN a spoľahlivým partnerom PekaStroja je už pekných pár rôčkov. Viac o tejto úspešnej spoločnosti a našej spolupráci s ňou si môžete prečítať v našej sekcii PekaStroj Partneri - klik na tento odkaz.

Naša spolupráca je veľmi dobrá z oboch strán, stroje RAM sú kvalitné a ich zákaznícka podpora takisto, aj preto majú u slovenských pekárskych či cukrárenských prevádzok úspech a dobrú povesť. 

Na Slovensko dovážame pre našich pekárov a cukrárov špičkové šľahacie stroje, deličky cesta a rozvaľovacie stroje - poloautomaty aj automaty, ale tiež výkonné rezačky na chlieb, všetko značky RAM.

Na druhej strane, aj spoločnosť RAM oceňuje našu prácu na slovenskom trhu, najmä odbornú edurovanosť našich obchodných zástupcov, vzájomnú komunikáciu a dôveruz, ktorú sme si vybudovali. 

Tento rok sme od spoločnosti RAM na talianskom veľtrhu SIGEP 2020 prevzali krásne ocenenie našej práce - diplom pre najlepšieho dílera za rok 2019 "Best Dealer 2019". 

Takto sa z neho náš tím v Rimini 21. januára 2020 tešil:

Pekastroj je best dealer RAM 2019

Pekastroj - best dealer RAM 2019

RAM kvalitné šľahače na cesto - PekaStroj NITRA

RAM - POLIN - stroje pre pekárne a cukrárne - dováža na Slovensko PekaStroj Nitra

newsletter