Seminár: Nové trendy pre cukrárov a pekárov v roku 2022

Seminár: Nové trendy pre cukrárov a pekárov v roku 2022

Pozývame všetkých záujemcov – odbornú verejnosť na seminár, ktorý priblíži najnovšie trendy v oblasti cukrárstva a pekárstva. Nenechajte si ujsť príležitosť vidieť všetky novinky v našom predvádzacom showroome firmy PekaStroj v Nitre.
 

O všetkých technológiách sa budete môcť porozprávať s našimi odborníkmi, klásť im otázky a stroje si môžete aj vyskúšať.
Počas dňa budete vidieť aj ručnú výrobu makróniek, ktoré sa stali hitom cukrárstva v ostatných rokoch.

aaa

Otestujte si nové stroje na svojich výrobkoch
Budeme predvádzať najmodernejšiu poťahovačku čokolády od firmy GAMI, ktorá bude prepojená s chladiacim tunelom. Uvidíte tak rôzne moderné spôsoby poťahovania polevami na rôzne typy cesta (linecké, piškótové, odpaľované). Uvítame, ak si so sebou prinesiete aj vlastné produkty, aby ste si ich mohli vyskúšať potiahnuť sami.
Ďalej uvidíte trezírovací stroj Multidrop JUNIOR od firmy POLIN, ktorého výhodou je tvorba širokej škály koláčikov a jemného pečiva.
V rámci predvádzania bude spustená ultrazvuková rezačka CHEERSONIC, plne automatický vysokovýkonný stroj na rezanie rôznych pekárskych výrobkov (zákuskov, chleba, koláčov, pizze, syra a iných). Rezačka má - štyri režimy rezania / kruh, obdĺžnik, štvorec a trojuholník).
Taktiež uvidíte návrat do klasiky  miesenia cesta  - pákový miešací prístroj BERNARDI, alebo moderný  šľahací stroj RAM.
Samozrejme uvidíte v činnosti aj pece z nášho pekárenského portfólia, rotačnú pec POCKET POLIN a modulové pece STRATOS.,
A mnoho iného....

Prihláste sa na seminár o trendoch roka 2022

Seminár Nové trendy – cukrári, pekári – 2022 sa uskutoční 28. apríla 2022 v priestoroch firmy PekaStroj na Priemyselnej 4, Nitra – Krškany od 9:00 do 15:00 hod. Prihlásiť sa môžete e-mailom na info@pekastroj.sk, do predmetu, prosím, uveďte názov seminára.

Seminár bude prebiehať v spolupráci s našou partnerskou firmou DIPOS.

Logo DIPOS partnerská firma PekaStroj Nitra

newsletter