HOSHIZAKI - Výrobník ľadu - šupinky a nugetky - FM-120KE-50-HCN

Kvalitné výrobníky ľadu vyrábané od roku 1947 Japonskou spoločnosťou HOSHIZAKI ktorá má dnes výrobné fabriky po celom svete.

Výrobca:
HOSHIZAKI
Obj. čislo:
FM-120KE-50-HCN

HOSHIZAKI - Výrobník ľadu - šupinky a nugetky - FM-120KE-50-HCN

Hmotnosť76 kg
Výška0,8 m
Šírka0,94 m
Hĺbka0,6 m

Kvalitné výrobníky ľadu vyrábané od roku 1947 Japonskou spoločnosťou HOSHIZAKI ktorá má dnes výrobné fabriky po celom svete.

Energeticky úsporné, s úsporou až 26 % v porovnaní s modelom ekvivalentným u iného výrobcu. Člen smaragdovej triedy, radu výrobníkov ľadu spoločnosti Hoshizaki šetrných k životnému prostrediu. Tento modulárny výrobník ľadu používa prírodné chladivo R290,
ktorý je šetrný k životnému prostrediu a energeticky efektívny.

Samostatný výrobník ľadu vyprodukuje až 125 kg šupiniek a 110kg nugetiek kvalitného ľadu za 24 hodín. Veľkosť zásobníka je 65kg. Efektívny proces výroby ľadu vďaka jedinečnému systému šneku FM Hoshizaki. Využíva všetku vodu privedenú do stroja, teda spotreba vody je rovná produkcii ľadu.
Šnek je vyrobený z dvojito tvrdenej nehrdzavejúcej ocele. V kombinácii s karbónovými ložiskami, funguje optimálne v náročnom a mokrom prostredí.

Výhody zahŕňajú:
- dlhšiu životnosť produktu a znížené náklady na údržbu.
Výrobníky ľadu Hoshizaki sú riadené mikropočítačom a riadia výrobu ľadu procesu, aby fungoval čo najlepšie za rôznych okolností bez toho, aby ste museli
vykonať fyzické úpravy. Kvalitný nerezový šnek a výparník zvyšujú životnosť týchto komponentov a celého výrobníka ľadu, ako aj zníženie nákladov na servis.
Ľahko čistiteľný vzduchový filter umožňuje koncovým používateľom vykonávať bežné čistenie.

Materiál:
Vonkajšia časť je vyrobená z nehrdzavejúcej ocele. Uzavretý vodný okruh poskytuje maximálnu ochranu pred akýmkoľvek typom znečistenia
počas celého procesu výroby ľadu. Všetky stroje HOSHIZAKI majú jednoduché používanie, čistenie a údržbu.

Jedinečná technológia:
HOSHIZAKI bol prvý, kto predstavil automatický cyklus preplachovania vodného okruhu, aby ste sa vyhli škodlivým minerálnym zvyškom
ktoré môžu poškodiť systém na výrobu ľadu a zároveň udržiava špičkovú hygienu.

Inteligentný dizajn:
Výrobník ľadu využíva púzdra z uhlíkového grafitu namiesto bežných guľôčkových ložísk, čo umožňuje aby stroj fungoval úplne bez mazania.
Absencia pohyblivých častí bráni opotrebovaniu a zároveň sú mazané vodou, ložiská chránia systém pred nepríjemnou kalcifikáciou a bakteriálnou kontamináciou.

Prílohy na stiahnutie

fm-120ke-50-hc-prospekt.pdf
newsletter