Chcem si zriadiť pekáreň, ale neviem ako začať. Poradíte?

Chcem si zriadiť pekáreň, ale neviem ako začať. Poradíte?

Samozrejme, naši odborní poradcovia vám celý proces uľahčia.

V prvom rade potrebujeme vedieť, či to bude pekárenská alebo cukrárenská výroba a či plánujete výrobu polotovarov alebo hotových výrobkov na malopredaj, veľkopredaj.

Aj v prípade, že plánujete kompletnú výrobu na predaj vo veľkom, vieme pre vás navrhnúť a zastrešiť prevádzku na kľúč - doslova od pracovných rukavíc až po hotocvý výrobok na pulte obchodu. Teda všetko, čo budete potrebovať v procese výroby, ako zariadenia na dávkovanie, miešanie, spracovanie a tvarovanie, kysnutie, mrazenie, chladenie, pečenie, krájanie a rezanie, balenie a značenie hotových výrobkov.

Vieme vám poradiť aj v otázke refinancovania zariadení.

Návrh pekárne na kľúč Pekastroj

Ak máte len základnú predstavu o svojej novej pekárni či cukrárni, na základe vyše 20-ročných skúseností v tejto oblasti vám vieme expertne poradiť, ktoré stroje, zariadenia a doplnkové vybavenie potrebujete do svojej prevádzky. Spoločne môžeme naplánovať aj fázy postupného rozširovania či dopĺňania prevádzky, aby ste mohli začať vyrábať čo najskôr.

Vďaka našej sieti spoľahlivých partnerov, ktorí sú špičkou vo svojom odbore, dokážeme splniť jednoduché i náročné požiadavky. Na začiatok stačí, keď si premyslíte, o aký typ a veľkosť pekárenskej výroby pôjde a akú investíciu si môžete dovoliť. Máme k dispozícii nové aj zánovné a repasované stroje za výhodné ceny, ktoré nájdete v našom bazári.