Alba & Teknoservice - linky a stroje na výrobu širokého sortimentu pečiva

Alba & Teknoservice - linky a stroje na výrobu širokého sortimentu pečiva

Alba & Teknoservice - talianska spoločnosť, s dlhoročnými skúsenosťami v oblasti pekárenského a cukrárskeho priemyslu, špecializujúca sa najmä na výrobu automatických strojov a liniek, ktoré umožňujú produkciu najrôznejších druhov pečiva.
 

Vďaka neustálemu zameriavaniu sa na potreby zákazníka a intenzívnej spolupráci na vývoji automatizácie sa v roku 2005 spoločnosť transformovala z pôvodnej firmy ponúkajúcej najmä služby a servis, na jednu z vedúcich spoločností v odvetví výroby pekárenských a cukrárskych strojov.

Dnes využíva vyše 30 rokov skúseností v navrhovaní a výrobe širokej škály vysokokvalitných automatických strojov a liniek, ktoré umožňujú spracovať najrôznejšie druhy cesta / kysnuté , plundrové , lístkové alebo iného skladaného, rolovaného, vykrajovaného alebo plneného jemného pečiva.Vďaka mimoriadne univerzálnej ponuke strojov je možné veľmi jednoduchým, rýchlym a hospodárnym spôsobom vyrobiť širokú škálu pečiva./ pagáče, croissanty, sladké a slané koláče s rezaním, vykrajovaním a plnením produktu/.

Pekárenské vybavenie je šité na mieru pre zákazníka tak, aby vyhovovalo potrebám každej prevádzky alebo odvetvia.

Od liniek na prípravu, prekladanie a listovanie cesta s automatickým systémom prípravy blokov cesta a s rôznymi konfiguráciami v závislosti od počtu vrstiev, ktoré je podľa druhu pečiva potrebné získať.

alba-linka-na-prekladanie-listovanie-cesta

Cez laminovacie linky, ktoré rozvaľujú cesto na požadovanú hrúbku, a tým ho pripravujú na ďalšie spracovanie (croissanty, pečivo, slané / sladké torty, chlieb, pizza a pod). Tieto linky môžu dopĺňať zariadeniami ako sú napr.:  kysiarne a pečiace systémy, automatizované a robotizované skladovanie.

alba-laminovacie-linky-3-5

Až po špecializované linky výrobu konkrétnych druhov pečiva, ako sú:
Linky na zvinovanie a plnenie croissantov:

alba-linka-na-croissanty

Linky na výrobu rôznych druhov jemného sladkého a slaného pečiva. Široká škála príslušenstva umožňuje vytvárať linky presne podľa potrieb vašej prevádzky, s možnosťou jej rozšírenia alebo zmeny výroby:

alba-stroje-linky-na-jemne-pecivo

Linky na výrobu rôznych druhov pečiva: umožňujú produkciu najrôznejších druhov chleba, krekrí či pizze.

alba-linky-na-rozne-druhy-peciva

newsletter