EUROPA - spoľahlivé pece na chlieb, pečivo a pizzu

EUROPA - spoľahlivé pece na chlieb, pečivo a pizzu

Talianska spoločnosť EUROPA Srl. je pre PekaStroj dlhoročným partnerom s veľmi kvalitnými službami a zariadeniami. Pre slovenský trh ponúka výborné pece: rotačné, modulové aj etážové pece.

"S firmou EUROPA spolupracujeme už zhruba devätnásť rokov, prakticky od kedy vznikli," hovorí Daniela Kováčová za nitriansku spoločnosť PekaStroj, ktorý pece tejto značky dováža na Slovensko a je jej autorizovaným predajcom s výhradným zastúpením u nás.

EUROPA - výroba pecí pre pekárov - predaj PekaStroj

"Máme s nimi výborné skúsenosti, dodali sme desiatky pecí prevažne pre cukrársky segment a malé farmárske pekárne. Malé rotačné pece BELL sú náš najpredávanejší model zo sortimentu tejto kvalitnej firmy. Spoľahlivosť a bezporuchovosť zariadení EUROPA presvedčila mnohých klientov v Čechách i na Slovensku," konkretizuje svoje skúsenosti D. Kováčová.

EUROPA kompaktné pece BELL - najpredávanejšie pre zákazníkov PekaStroj

EUROPA predvída požiadavky pekárskeho trhu

Spoločnosť pochádza z talianskeho mesta Malo, ktoré sa nachádza na úpätí hôr, uprostred regiónu Benátsko -, na polceste medzi Benátkami a Veronou. EUROPA s.r.l. sa hneď od svojho vzniku v roku 1990 začala špecializovať na výrobu veľmi kvalitných pecí a súvisiaceho zariadenia pre pekárne, ktoré produkujú chlieb, pečivo bežné i jemné a pizzu.

Zakladá si na silnom podnikateľskom duchu vedenia, ktoré dokáže predpokladať trendy a vývoj na trhu a dlhoročne rozvíjanej expertíze svojich konštruktérov a technikov. Vďaka tomu, že vie dynamicky reagovať na požiadavky zákazníkov, sa podarilo spoločnosti rýchlo rásť a upevniť svoju pozíciu solídneho partnera na domácom, ale najmä medzinárodnom trhu.

EUROPA - montáž a testovanie kvality pecí

Hlavným cieľom spoločnosti EUROPA je "predvídať požiadavky zákazníkov - pekárov", čo spoločnosť dosahuje primárne cez výskum a precízne testovanie. Keďže podmienky testovania svojich produktov nastavuje mimoriadne prísne a sústredí sa na podrobnú analýzu materiálov, darí sa jej dlhodobo udržiavať vysokú kvalitu pecí, čo potvrdzujú aj klienti PekaStroja.

newsletter