Lorapack - baličky na zákusky i pekárenské výrobky

Lorapack - baličky na zákusky i pekárenské výrobky
Talianska firma Lorapack je špecialistom na baličky a baliace materiály pre pekárne, cukrárne, predajne a dodávateľov rôznych druhov potravín.

Lorapack baličky

Firma Lorapack z mesta Thiene v severnom Taliansku ponúka na trh baličky pre rôzne potravinárske výrobky od ovocia a zeleniny cez mliekárenske a mäsové produkty až po baličky na pekárenské a cukrárske výrobky, chlieb, zákusky, krehké pečivo, sušienky, keksy, rezy, tyčinky a iné.

"Táto talianska spoločnosť vymyslela naozaj dobrý univerzálny stroj, ktorý v sebe spája vertikálnu aj horizontálnu baličku a je veľmi vhodný pre pekárov, ktorí potrebujú baliť veľa druhov výrobkov rôznych veľkostí, hrúbok a variácií," vyzdvihuje multifunkčné baliace zariadenie Lorapack Daniela Kováčová, konateľka PekaStroj, ktorý je na Slovensku výhradným zástupcom tejto značky.

Pozrite si, aké baličky / baliace stroje Lorapack má v ponuke PekaStroj.

Baličky značky Lorapack sú plne nastaviteľné podľa potrieb zákazníka a konkrétneho produktu, ktorý sa balí. Je možné nastaviť dĺžku, baliť v horizontálnej aj vertikálnej rovine alebo dokonca pod určitým sklonom. Patentovaná technológia umožňuje posunúť telo baliaceho stroja spolu s držiakom rolky baliacej fólie.

V sortimente firmy Lorapack je všetko, čo môžete potrebovať na hygienické a ekonomické zabalenie vašich výrobkov. Okrem baliarenských strojov a doplnkov ponúka aj potrebné baliace materiály ako tácky či baliace fólie a štítky / nálepky. Ďalej má pre vás kontrolné váhy, objemové dávkovače, otočné stoly, dopravníkové pásy a iné.

Lorapack je v porovnaní s inými z našich svetových partnerov pomerne mladá značka - funguje od roku 2007, ale už sa jej podarilo dosiahnuť pevnú pozíciu na trhu s baliacimi strojmi a materiálmi. 

"Pracujeme s týmto talianskym producentom baličiek prakticky od začiatku ich fungovania," hovorí D. Kováčová. "Zo začiatku boli nejaké problémy, ale postupne sa náš vzťah ustálil. Naučili sme sa spolu robiť a už aj taliansky partner sa vie prispôsobiť, lebo vie, čo si pýtajú slovenskí pekári."

Lorapack Crima balička baliaci stroj na pečivo

Pozrite si vo videu, ako fungujú baličky talianskej firmy Lorapack - typu Easy Crima pre pekárne:

newsletter