MIXER - špecialista na mixéry a miešacie stroje

MIXER - špecialista na mixéry a miešacie stroje
Pod značkou Mixer nájdete najmä miešacie zariadenia rôznych typov, mixéry, hnetače, priemyselné karusely či automatické linky miešacích centier.

Spoločnosť Mixer, ktorá je dnes súčasťou korporácie POLIN Group, vznikla v roku 1992 v mestečku Montegalda v severotalianskom regióne Vicenza.

Je špecialistom na výrobu rôznych miešacích a zmiešavacích strojov, mixérov a hnetačov, ktoré uľahčujú prípravu cesta na chlieb, pizzu, bežné pečivo, krehké pečivo, pri použití kysnutého aj nekysnutého cesta.

Miešacie stroje na cesto od značky Mixer uspokoja potreby akejkoľvek pekárenskej alebo cukrárenskej prevádzky či už ide o malé remeselné pekárničky, kde pečivo prechádza rukami majstrov, ale aj stredne veľké pekárne s poloautomatickými linkami a veľké priemyselné pekárne s plne automatizovanou výrobou.

Odolné stroje zvládnu zásobiť dokonale vymiešaným cestom aj intenzívnu a nepretržitú produkciu. Široká ponuka: mixéry, zmiešavacie a   hnetacie stroje, lopatkové mixéry, s jednou špirálou, s dvoma špirálami, miešaním do "osmičky", vidlicové mixéry, rotujúce karusely, miešacie centrá, automatické linky, kysiarne a iné.