MIXER - špecialista na mixéry a miešacie stroje

MIXER - špecialista na mixéry a miešacie stroje
Pod značkou Mixer nájdete najmä miešacie zariadenia rôznych typov, mixéry, hnetače, priemyselné karusely či automatické linky miešacích centier.

Spoločnosť Mixer, ktorá je dnes súčasťou korporácie POLIN Group, vznikla v roku 1992 v mestečku Montegalda v severotalianskom regióne Vicenza.

Je špecialistom na výrobu rôznych miešacích a zmiešavacích strojov, mixérov a hnetačov, ktoré uľahčujú prípravu cesta na chlieb, pizzu, bežné pečivo, krehké pečivo, pri použití kysnutého aj nekysnutého cesta."Aj táto dcérska spoločnosť POLIN výborne dopĺňa a rozširuje náš sortiment a v rámci celej skupiny pomáha pokryť celú pekársku produkciu," hovorí Daniela Kováčová za PekaStroj.

Miešacie stroje na cesto od značky Mixer uspokoja potreby akejkoľvek pekárenskej alebo cukrárenskej prevádzky či už ide o malé remeselné pekárničky, kde pečivo prechádza rukami majstrov, ale aj stredne veľké pekárne s poloautomatickými linkami a veľké priemyselné pekárne s plne automatizovanou výrobou.

Odolné stroje značky Mixer zvládnu zásobiť dokonale vymiešaným cestom aj intenzívnu a nepretržitú produkciu. Široká ponuka: mixéry, zmiešavacie a   hnetacie stroje, lopatkové mixéry, s jednou špirálou, s dvoma špirálami, miešaním do "osmičky", vidlicové mixéry, rotujúce karusely, miešacie centrá, automatické linky, kysiarne a iné.

 

newsletter