POLIN - špičkový výrobca pecí, kysiarní, chladiarní

POLIN - špičkový výrobca pecí, kysiarní, chladiarní
Firma POLIN, dcérska spoločnosť Polin Group je uznávaným výrobcom pecí všetkého druhu, kysiarní, zariadení na chladenie a mrazenie produktov.

Široký sortiment pekárskych a cukrárskych pecí tvoria kontinuálne pece, priemyselné pece, modulové pece, etážové pece, rotačné pece, parné / trubkové pece.

Všetky ponúkané pece sú na topné médiá elektrina, plyn, ale aj na pelety ako ekologické riešenie v rámci svojho programu Zelený svet. Ďalší sortiment firmy POLIN tvoria šokoboxy (chocobox),  multidropy, strunovky na výrobu jemného trvanlivého pečiva a iné stroje.

Polin rôzne stroje pre pekárne a cukrárnePolin rôzne stroje pre pekárne a cukrárne

90-ročná "Kvalita, jasnosť a čestnosť" pod značkou Polin

Zlatá medaila pre Polin od akadémie AMPI v roku 2017Od roku 1929 je značka Polin známa po celom svete. "Tri generácie mužov a žien vybudovali a udržiavali štýl vedenia, ktorý je dnes uznávaný prakticky na každom kontinente," pyšní sa korporácia, ktorá rovnako, ako iné musí čeliť meniacim sa časom.

Zdôrazňuje však, že aj v tomto období sa jej osvedčilo dodržiavať trojicu základných hodnôt, ktorými sú: Kvalita, jasnosť a čestnosť. "Vďaka týmto princípom a zameraniu na výskum a inovácie naša spoločnosť za posledné roky zaznamenala nárast prestíže na domácom i svetovom trhu," môžete čítať na web stránke Polin Group.

Prestížne ocenenie pre POLIN za technologický vývoj

Spoločnosť Polin bola ocenená prestížnou cukrárskou akadémiou Talianska (Master Pastry Chef Academy AMPI) za pokrok vo vedeckom výskume, ktorý aplikuje na technologický rozvoj cukrárskych zariadení.

 

Zlatú medailu AMPI dostala za svoje rady etážových a rotačných pecí, ktoré sú široko použiteľné vo všetkých typoch cukárskych a pekárskych prevádzok.

 

Preleťte sa nad fabrikou POLIN a hlavným stanom skupiny Polin Group v talianskom regióne Verona.

newsletter