Sandore - moderné stroje na výrobu cestovín a sušienok

Sandore - moderné stroje na výrobu cestovín a sušienok
Taliansky výrobca Sandorè Srl ponúka moderné flexibilné stroje na výrobu suchých, čerstvých, plnených cestovín a sušienok.

výrobky so strojmi Sandore - sušienky, cestoviny, gnocchi

Sandorè Srl navrhuje a konštruuje rôzne stroje a linky pre výrobcov cestovín aj pekárne: zaradenia a doplnky na výrobu čerstvých a suchých cestovín vrátane ňokov / gnocchi a plnených gnocchi ako aj rôznych tvarov sušienok s plnkou alebo bez plnky.

Túto rodinnú firmu založil v 1960-tych rokoch Carlo Marini, ktorý biznisu a rozvoju technológií venoval veľkú časť svojho života. Po ňom prebrali chod spoločnosti jeho deti a vnúčatá, ktoré najskôr pracovali v Sandorè po jeho boku.

V sortimente Sandore sú rôzne stroje a kompletné linky:

  • rozvaľovače cesta na cestoviny
  • extrudéry cesta ako New Magic (na sušienky, plnené koláče, buchty, raw tyčinky, plnené gnochi, pirohy a iné)
  • sušičky cestovín
  • iné zariadenia a doplnky pre cestovinárov a pekárov

PekaStroj má v ponuke najnovší stroj New Magic na výrobu sušienok alebo plnených ňokov a mnohých ďalších výrobkov, ku ktorému výrobca ponúka rôzne príslušenstvo vrátane formičiek.

"Tento multifunknčný stroj New Magic je momentálne čerešnička v našej ponuke pre pekárov a cukrárov. Vymyslel ho zakladateľ firmy, ktorý je zároveň aj konštruktérom Sandore," hovorí riaditeľka PekaStroj Daniela Kováčová s uznaním.

"Je to zariadenie, ktoré sa dokáže prispôsobiť aj na výrobu typických slovenských výrobkov ako sú pirohy, moravské koláče, šišky či plnené parené buchty, ale dokáže vytlačiť aj rôzne tyčinky, napríklad teraz veľmi populárne raw tyčinky, ako aj všelijaké sušienky a koláčiky rôznych tvarov, s náplňou alebo bez náplne," konkretizuje variabilitu tohto multifunkčného zariadenia značky Sandrore.

So Sandore PekaStroj spolupracuje zhruba od roku 2015, pričom prvé dva roky sa testovali, teraz je to už zabehnutý partner.

sandore new magic na susienky aj gnocchi

Sandore New Magic na sušienky

Pozrite si vo videu, ako pracuje nový stroj na sušienky New Magic, ktorý ponúka PekaStroj:

newsletter