Aj sliepky môžu mať pekáreň

Aj sliepky môžu mať pekáreň

Keď nás pred časom prvý krát oslovili, neboli sme si istí, či si nás nezamenili s pekárňou, ako sa to často deje. S názvom spoločnosti Sliepky z karavanu s.r.o., sme čakali ponuku kvalitných domácich vajíčok na pečenie.

Už po prvých minútach stretnutia, sme pochopili, že k omylu nedošlo a sú na tom pravom mieste kde im pomôžeme uskutočniť ich víziu.

 

 

Za nezabudnuteľným názvom spoločnosti Sliepky z karavanu s.r.o., bolo presne to, čo nám názov napovedá. Sú to poľnohospodári a chovatelia. Ich sad má veľkú pridanú hodnotu. Nepoužívajú priemyselné hnojivá či chemické postreky.

 

Vo voľnom výbehu vyše 12 hektárov sa pasú a žijú sliepky. Žijú v posuvných kurínoch a kočujú s nimi po sade podľa dostupnosti čo najlepšej paše. Ich úlohou je znášať vajíčka ale rovnakú pozornosť venujú starostlivosti o stromčeky keď hrabaním prekyprujú pôdu a odstraňujú klíčiace buriny.

Ich najnovší projekt, ktorého sme aj my súčasťou je Pekáreň Poem, ktorá je miestom výroby a predaja pekárenských výrobkov, orechov, ovocia, sezónnej zeleniny, kvetov a vajíčok. Všetky tieto produkty sú pestované v ich sade.

Produkty budú prichádzať sezónne. Na tulipány sa môžeme tešiť koncom apríla, marhule, slivky v lete a tekvice na jeseň.

Pravidelnosť Vám vedia sľúbiť pri výrobe a ponuke skvelých pekárenských výrobkov.                      Každý deň od rána do večera budú mať napečené pre Vás. Pekáreň Poem nájdete                     v Piešťanoch na ulici Winterova 31 

Ak aj Vy máte sen, neváhajte nás kontaktovať a my Vám ho pomôžeme uskutočniť.

newsletter