Majstri cukrári sa vďaka PAVONI majú na čo tešiť

Majstri cukrári sa vďaka PAVONI majú na čo tešiť

Náš dlhoročný partner - taliansky výrobca PAVONI - práve predstavuje nový 2020 katalóg strojov a rôzneho ďalšieho vybavenia pre cukrárske prevádzky. 

Svoje najnovšie produkty v rámci radov PASTRY Professional, Industrial,Consumer predstavil taliansky výrobca práve vo veľkom štýle na medzinárodnom veľtrhu GULFOOD v Dubaji, (16.-20.2.2020)

Čo medzi cukrárskymi novinkami Pavoni 2020 nájdete? Okrem iného stovky nových silikonových foriem, vynovené plničky pečiva, Chocobar dizajnové formy na čokoládové tabuľky, Forosil strip - nelepivá podložka na pečenie alebo VOILA rámy na pečenie zákuskov. (katalógy a videá nižšie)

Čo všetko ponúka Pavoni cez PekaStroj slovenským cukrárom

PekaStroj Nitra už viac ako 15 rokov prináša na slovenský trh skvelé plničky krehkého pečiva Pavoni Dosiplus + dávkovače, mixéry, mlynčeky, kutre, temperovacie a iné zariadenia pre cukrárov, zariadenia na spracovanie cesta, plnenie a prípravu rôznych surovín, napríklad aj na praženie suchých plodov alebo rýchle lúpanie jabĺk a podobne. 

Okrem toho Pavoni je popredným svetovým výrobcom vysoko kvalitných silikónových foriem na rôzne druhy zákuskov - na pečenie aj mrazenie. Tento sortiment v posledných rokoch prekročil tretinu obratu firmy. 

Presvedčte sa, aké neskutočné tvary dokážete vyčarovať vďaka silikónovým cukrárskym formám od Pavoni. 

Pavoni formy na zákusky Pekastroj Nitra

nový katalóg Pavoni pre cukrárov 2020 - dovozca Pekastroj Nitra

Pozrite si nové katalógy Pavoni 2020 pre cukrárov, Horeca, pekárne

Z nich vám PekaStroj dovezie na Slovensko, čo potrebujete za konkurenčné ceny

 

Pozrite si videá o Pavoni produktoch, ktoré vám PekaStroj dovezie

Aj toto všetko môžete mať v rámci partnerského programu PekaStroj Pavoni už onedlho vo svojej pekárskej / cukrárskej prevádzke na Slovensku. Vyberte si:

CHOCOBAR >> dizajnové formy na čokoládové tabuľky

FOROSIL STRIP >> nelepivá podložka na pečenie

VOILA’ >> rámy na pečenie zákuskov

newsletter