PAVONI ITALIA - úžasné vybavenie pre cukrárov

PAVONI ITALIA - úžasné vybavenie pre cukrárov
Talianska firma PAVONI sa špecializuje na zariadenia a pomôcky pre cukrárov. Do jej sortimentu patria obľúbené plničky jemného pečiva spolu s nespočetným množstvom pomôcok na zákusky, torty, zmrzlinu, čokoládu a iné.

Spoločnosť s kráľovským pávom v logu PAVONI ITALIA založil v roku1980 Maurizio Pavoni a veľmi rýchlo sa vyprofilovala na špecialistu a lídra v cukrárskom sektore, pečení jemného pečiva a výrobe sladkých dobrôt.

"S firmou PAVONI spolupracujeme už viac ako pätnásť rokov. Patrí k veľmi spoľahlivým partnerom, ktorí sa snažia vo všetkom vyjsť v ústrety klientovi," pochvaľuje si talianskeho výrobcu cukrárskych pomôcok Daniela Kováčová z PekaStroja, ktorý na Slovensku firmu zastupuje.

Precízne plničky PAVONI cukrárov nesklamú

"Najpredávanejšie zariadenie je pre nás plnička DOSIPLUS, ktorá spoľahlivo a presne naplní rôzne produkty ako šišky, šamrole, kornúty, koláče a iné," uvádza D. Kováčová.

Pavoni Italia plnička Dosiplus pro

Okrem takýchto plniacich strojov má PAVONI množstvo produktov v sekcii strojov pre profesionálov, ako:

Silikónové formy PAVONI pre profesionálov aj domácnosti

Na prelome tisícročí sa majiteľ Maurizio Pavoni rozhodol sústrediť na rozvoj inovácií v produktovej skupine silikónových foriem na pečenie a mrazenie. Pôvodne boli výrobky zamerané najmä na profesionálov - šéfkuchárov, majstrov pekárov a cukrárov, ale cez katalógový predaj, obchodné siete a online predaj sa dostal aj k bežnému spotrebiteľovi. 

Silikónové formy Pavoni

PAVONI ITALIA dodáva na trh aj množstvo rôznorodých silikónových foriem nielen pre profesionálov (silikónové formy na zákusky, sušienky, keksy, zmrzlinu, bonbóny a iné sladkosti), ale aj pre domácich cukrárov a cukrárky v rámci novej línie.

Značka PAVONIDEA® vznikla koncom deväťdesiatych rokov 20. storočia, vďaka nej sa firma PAVONI stala pojmom aj v domácnostiach a prepojila svoju identitu úzko s inováciami a moderným prístupom k výrobe cukroviniek. Profesionálnym cukrárom ponúka množstvo moderných tvarov foriem na výrobu zákuskov a cukroviniek s unikátnym dizajnom.

Silikónové formy Pavoni pre cukrárov

Silikónové formy Pavoni pre cukrárov v ponuke PekaStroj

Obalový materiál, podnosy, boxy pre gastropriemysel

Ďalej talianska spoločnosť PAVONI vyrába:

  • kvalitné podnosy,
  • tácky rôznych tvarov a veľkostí do cukrární a Horeca sektoru, ale aj
  • rozličný obalový materiál, ktorý pekárne a cukrárske prevádzky využijú,
  • prepravky a boxy.

Do roku 2000 prúdil zisk spoločnosti výlučne z predaja prepraviek, malých strojov a zariadení pre pekárne, cestovinárov a cukrárske prevádzky. Dnes má významný podiel na raste firmy PAVONI produkcia silikónových foriem, ktorá tvorí až 30 percent celkového obratu.

Čo vyčaruje majster s cukrárskymi formami od PAVONI?

Pozrite si na YouTube kanáloch spoločnosti PAVONI, čo dokážu majstri cukrári a pekári s modernými aj na mieru vyrobenými silikónovými formami značky PAVONI.

newsletter