Sladučké jarné inšpirácie od Pavoni

Sladučké jarné inšpirácie od Pavoni

Taliansky producent Pavoni prináša aj túto jar kopu úžasných nápadov pre cukrárov. Z nových silikónových foriem vám vypadnú dokonalé kvetinové jednohubky. Všetky si viete objednať jednoducho a výhodne cez PekaStroj, keďže sme partnerom a distribútorom tejto firmy na Slovensku.

Margherita - formy na mini zákusky

Margherita je nová séria foriem na mini zákusky v tvare rozkošných margarétiek. Sladká kytička na Valentína, ku Dňu matiek, Dňu žien alebo hocikedy, keď sa hodia kvietky ako chutný darček.

Pavoni profesionálne silikonové formy na zákusky - Pekastroj Nitra

Tohtoročná jarná kolekcia, ktorú Pavoni vyvinul s majstrom cukrárom Antoniom Bachourom obsahuje viacero nových silikónových foriem na kvetinové zákusky - ruže (3), lotos (4) či tulipány (5). Sú to vysoko kvalitné a trvácne profesionálne formy, ktoré uspokoja každého cukrára.

Okrem jarných kvietkov sú v stabilnej ponuke formy na mini rezy ale aj množstvo iných tvarov na zákusky, pralinky, čokoládové vajíčka a figúrky.

Silikonové formy na čokoládové vajíčka Pavoni od Pekastroj Nitra

Pozrite si, čo Pavoni a talianski čokolatiéri predstavovali na Veľkú noc vlani v týchto dvoch článkoch.

Pavoni zároveň s cukrárom Antoniom Bachourom pripravili knihu receptov, kde nájdete v ústach sa rozplývajúce inšpirácie na všetko možné od mini zákuskov až po pralinky.

Kniha receptov na zákusky a pralinky - cukrár Pavoni Antonio Bachour

 

 

newsletter