Prvýkrát na Slovensku: výkonná ultrazvuková rezačka Cheersonic

Prvýkrát na Slovensku: výkonná ultrazvuková rezačka Cheersonic

Počas nedávnej pracovnej cesty na Ďaleký východ sme z PekaStroja navštívili aj inovatívnu spoločnosť z Číny, kde sme podrobne otestovali ich inteligentné stroje.

Výsledkom je, že na slovenský trh prinášame výkonné ultrazvukové rezačky na zákusky, torty a iné pekárenské výrobky, kde je presnosť a variabilnosť rezania výnimočne dôležitá.

Príďte sa pozrieť, čo ultrazvukové rezačky v pekárni dokážu

Spoločnosť Cheersonic sa špecializuje na výrobu ultrazvukových zariadení pre rôzne odvetvia vrátane ultrazvukových strojov na presné rezanie pre pekárenský a cukrársky priemysel.

Na veľtrhu Gastra & Kulinária 2019 po prvýkrát na Slovensku predstavíme tunajším pekárom a cukrárom úplnú novinku – ultrazvukový krájač potravín UFM 5000.

Ultrazvuková rezačka zákuskov a potravín UFM 5000 - zastúpenie Pekastroj

Toto automatizované zariadenie uvidíte naživo, ak nás navštívite v Pekárskom Dvore 6.-9. novembra 2019 počas gastronomického veľtrhu na Agrokomplexe. Pozrite si ultrazvukový krájač UFM 5000.

Potrebujete dokonalý rez s ultrazvukovým krájačom?

Inteligentný ultrazvukový stroj na rezanie potravín UFM5000 je plne automatický vysokovýkonný stroj na rezanie potravín s viacosovým riadiacim systémom.

Má štyri režimy rezania vrátane možnosti rezať do kruhu, obdĺžniky alebo trojuholníky. Táto ultrazvuková rezačka je ideálna na rezanie okrúhlych, obdĺžnikových a iných tvarov chleba, zákuskov, koláčikov, pizze či iných pekárenských výrobkov.

Ultrazvuková rezačka zákuskov a potravín UFM 5000 - zastúpenie Pekastroj

Druhý stroj značky Cheersonic v ponuke PekaStroja je sestra tohto ukážkového stroja – ultrazvuková rezačka UFM4000

Ak vo svojej výrobe vyžadujete alebo plánujete vysoko výkonné a presné rezanie rôznych výrobkov a rôznych tvarov, príďte sa pozrieť na tieto inteligentné stroje do pavilónu Pekársky Dvor počas výstavy Gastra & Kulinária 2019 na Agrokomplexe.

newsletter