Upečte víťaznú Tortu roka 2019, vezmeme vás do Talianska

Upečte víťaznú Tortu roka 2019, vezmeme vás do Talianska

PekaStroj sa nesmierne teší na veľtrh Gastra & Kulinária 2019 už aj preto, že hneď v prvý deň, 6. novembra, bude súťaž Torta Roka pre mladých cukrárov od 15 do 23 rokov.

Hlavným organizátorom 6. ročníka juniorskej cukrárskej súťaže je Spolok cukrárov Slovenska a naša firma PekaStroj je partnerom súťaže, ktorý venuje pre víťazov jedinečnú cenu – zájazd na svetový cukrársky veľtrh v Talianskom Rimini SIGEP 2020 ! Idete s nami?

Dokážete upiecť kúsok našej histórie?

Organizátor súťaže, Spolok cukrárov Slovenska, sa rozhodol tento rok poukázať na fakt, že Slovensko sa považuje za hradnú veľmoc.

"Majestátne klenoty, pôsobivo vsadené do nádhernej prírodnej scenérie, ukrývajúce tajomstvá dávnej minulosti. Hrady, zámky, kaštiele a ich ruiny tvoria už od nepamäti neoddeliteľnú súčasť slovenských dejín," uvádza svoju predstavu na web stránke súťaže.

A tak témou tohtoročnej súťaže Torta roka 2019 na Agrokomplexe budú "Hrady a zámky Slovenska". Grandiózne, máme sa iste na čo tešiť. Bude jeden z nich aj Nitriansky hrad?

Torta roka 2019 - téma Hrady a zámky

V súvislosti s týmto zadaním nabiehajú asociácie ako história, sláva, romantika, ale aj tajuplné príbehy a pripomienky veľkých udalostí na Slovensku. Účastníci súťaže majú teda naozaj jedinečnú možnosť vymyslieť a zrealizovať nádherný dizajn svojej súťažnej torty v štýle "hrady a zámky", aby ním očarili porotu a mohli získať jednu zo skvelých cien.

Okrem cesty na SIGEP 2020 do Rimini od firmy PekaStroj môžu víťazné ale aj zúčastnené páry získať množstvo ďalších skvelých cien. Pozrite si, či vám to stojí za prihlášku. :)

Hlavné ceny v súťaži Torta roka 2019 - Spolok cukrárov Slovenska

Torta roka 2019 - téma Hrady a zámky

Miesta sú len pre 15 cukrárov, ste medzi nimi?

Súťažiť o Tortu roka 2019 môže maximálne 15 cukrárov, tak sa poponáhľajte! Uzávierka prihlášok je v piatok 18.10.2019. Prihlášku si stiahnete na stránke Spolku cukrárov – Torta roka 2019 - Prihláška

Prečítajte si však najskôr pozorne ešte pravidlá: Torta roka 2019 - Pravidlá súťaže

Pokiaľ ide o jedinečnú hlavnú cenu – zájazd na SIGEP 2020, viac o tomto fantastickom veľtrhu, kde sa schádza "smotánka" svetových cukrárov, pekárov, kuchárov a baristov, si môžete pozrieť tu: PekaStroj pozýva na SIGEP 2020.

newsletter