ICB Tecnologie - špičkové vybavenie pre pekárne a cukrárne

ICB Tecnologie - špičkové vybavenie pre pekárne a cukrárne

ICB Tecnologie srl sa špecializuje na výrobu a predaj vysoko kvalitného vybavenia pre pekárne a cukrárne.
Ponúkajú široký sortiment príslušenstva a strojov pre profesionálne použitie, ktoré sú vyrobené tak, aby čo najlepšie vyhovovali potrebám a požiadavkám všetkých cukrárskych a pekárenských profesionálov.

 

Spoločnosť je aktívne zastúpená na talianskom aj medzinárodnom trhu. V priebehu rokov si ICB Tecnologie získala uznanie pekárenského a cukrárskeho priemyslu pre svoju profesionalitu, technologický rozvoj a neustálu pozornosť na potreby zákazníkov.

Ponuka cukrárenských strojov spoločnosti zahŕňa: tartletové stoje, plničky, melanžéry, rezačky, či profesionálne variče krémov Checrema, ktoré sú perfektným pomocníkom pre všetky menšie cukrárne, pekárne, zmrzlinárne a reštaurácie.

icb-checrema-miesac-kremov-pekastroj-nitra

ICB Tecnologie taktiež vyrába inovatívne čokoládové stroje pre profesionálne cukrárne a čokoládovne.

Do sortimentu strojov na výrobu čokolády patria: taviace zariadenia na čokoládu, polievacie pásy, rozprašovače čokolády, temperovacie stroje, stolovej veľkosti vhodné pre menšie prevádzky, ako aj stroje väčších rozmerov.

icb-temperovacie-stroje-pekastroj-nitra

S cieľom ponúknuť zákazníkom kompletné služby, spoločnosť ICB Tecnologie ponúka spolu so svojimi strojmi, aj najrôznejšie doplnky a príslušenstvo: papier na pečenie, silikónové formy, panvice a vozíky, tácky a nádoby na zmrzlinu, košíky na chlieb, saponáty a mnoho iného.

newsletter