Sottoriva - linky, stroje a pece na rôzne druhy chleba a pečiva

Sottoriva - linky, stroje a pece na rôzne druhy chleba a pečiva

Popredný svetový výrobca strojov a zariadení na výrobu chleba - od samostatných strojov až po poloautomatické a automatické linky pre malé i priemyselné pekárne a cukrárenské prevádzky.

Firma Costruzioni Meccaniche Sottoriva S.p.A bola založená v roku 1944 bratmi Giuseppem a Claudiom Sottorivovcami. V priebehu ďalších rokov sa úspešne rozvíjala a stala sa lídrom v oblasti výroby pekárenských zariadení.

Okrem rýchleho vývoja na domácom území, kde je tento výrobca prítomný so širokou škálou strojov, pecí a kompletných zariadení na pekárne, cukrárske a pizzérie, sa postupne výrazne zvýšil vývoz do celého sveta a svoju pobočku má dnes aj v USA.

Sottoriva rôzne stroje na výrobu chleba a pečiva

Spoločnosť Sottoriva vyrába stroje a pece rôznych typov a iné výrobné kapacity, ktoré spĺňajú individuálne požiadavky jednotlivých zákazníkov z celého sveta - od dodávok samostatných strojov až po poloautomatické a automatické zariadenia na výrobu malých, stredných a veľkých pekárskych a cukrárskych výrobkov.

Produkčná prevádzka v talianskom meste Marano Vincentino, ktorá je srdcom firmy, využíva spoluprácu vysokokvalifikovaných pracovníkov, ktorí sa starajú o každý produkt vďaka podpore najmodernejších technológií ako systém riadenia AS400, trojrozmerný CAD pre plánovanie mechanických aj elektronických, CAM pre správu softvéru strojov na numerické riadenie.

certifikáciu kvality pre každú výrobnú fázu podľa noriem Uni En Iso 9001/94. Všetky výrobky sa neustále monitorujú počas všetkých pracovných fáz, aby boli bezpečné, spoľahlivé a jednoducho ovládateľné. Každá objednávka sa dôkladne analyzuje, aby firma svojim zákazníkom zaručila čo najlepšie služby. Pracovníci servisu a údržby ponúkajú kompletný a okamžitý servis.Sottoriva rôzne stroje na výrobu chleba a pečivaSottoriva rôzne stroje na výrobu chleba a pečiva

 

Čo je zaujímavé, spoločnosť Sottoriva má aj vlastné múzeum historických strojov pre pekárne z jej výroby a automatizácie pekárenského priemyslu. "Takéto múzeá nemajú všetci veľkí výrobcovia - je to rarita rodinnej firmy Sottoriva, ktorá si veľmi potrpí na tradície," hovorí Daniela Kováčová z firmy Pekastroj. "Všetkým klientom, ktorí s nami prídu do fabriky Sottoriva na testovanie produktov, sa múzeum neuveriteľne páči."

Prečítajte si článok a pozrite si fotogalériu z našej návštevy múzea Sottoriva.

Prejdite na celú fotogalériu Múzeum Sottoriva

newsletter