Pekáreň Geras: Milión lineckých koláčikov vďaka stroju Multidrop!

Pekáreň Geras: Milión lineckých koláčikov vďaka stroju Multidrop!
Nič viac nepoteší, ako keď náš klient vďaka strojom, ktoré im dodá PekaStroj, prosperuje tak, ako pekáreň Geras s vkladacím strojom Multidrop Polin od nás.

V dnešnom období, ktoré pre mnohých podnikateľov nie je práve ľahké, nás veľmi potešila táto úžasná referencia od pekárskej firmy Geras s.r.o. Prievdza s výrobou v Brusne – Chrenovci.

Poprosili nás, aby sme odovzdali talianskemu výrobcovi Polin poďakovanie za jeho vkladací stroj Multidrop, ktorý im PekaStroj Nitra dodal do brusnianskej prevádzky a zabezpečuje preň aj záručný servis.

"Multidrop nám veľmi pomohol zautomatizovať výrobu a sme veľmi spokojní s jeho variabilitou a spoľahlivosťou," dala nám vedieť pani Jana Žemberová, spolumajiteľka firmy Geras.

Uprostred inovácií výroby ich zastihla korona kríza a tak, ako väčšina pekární, aj v Gerase sa museli poriadne obracať za sprísnených hygienických opatrení a pri komplikovanejšej logistike. Automatizácia vďaka Multidropu prišla vhod.

Multidrop viacúčelový vkladací stroj na koláčiky PekaStroj Nitra

Multidrop POLIN je viacúčelový vkladací stroj s dotykovou obrazovkou, vhodný na výrobu širokého sortimentu sušienok, krehkého pečiva, koláčikov z listového cesta a mnohých ďalších výrobkov.

Viac typov zariadení Multidrop Polin nájdete v našom online katalógu Pekastroj.sk

Milión lineckých s Multidropom je ľahké

Geras s.r.o. je malá rodinná firma, ktorá však svoje výrobky dodáva aj veľkým obchodným reťazcom na Slovensku. "Naše vlastné produkty pečieme ručne, tak, ako nás to naučila naša stará mama. Držíme sa tradičných rodinných receptov aj postupov, vďaka čomu je chuť aj kvalita našich výrobkov rovnaká," oslovuje pekáreň zákazníkov cez svoju web stránku gerassro.sk.

"Kvalita našich výrobkov závisí hlavne od kvality vstupných surovín. Máme preto poctivých dodávateľov, vďaka ktorým majú naše výrobky vysokú kvalitu. Až 90 percent surovín použitých v našich výrobkoch, je pôvodom slovenských.

Z jej výroby vychádzajú perníčky, medové pláty a tortové korpusy, rôzne koláče a koláčiky vrátane tých lineckých, ale aj celozrnné chlebíky. Sortiment je doplnený výrobkami značiek Kuchenmeister a Mestemacher, pre ktoré sú výhradnými dodávateľmi na slovenský trh.

"Lineckých koláčov sme vďaka Multidropu vyrobili už  milión kusov! Hneď ako to situácia dovolí, tak by sme vám do PekasStroja radi poslali vzorky výrobkov, ktoré sme na Multidrope vyrobili. Zatiaľ aspoň fotografie. Prajeme celej firme PekaStroj hlavne veľa zdravia a dobrých nápadov!"

Multidrop viacúčelový vkladací stroj na koláčiky od PekaStroj Nitra v pekárni Geras

Čo všetko dokáže MultiDrop s krehkým pečivom?

Stroje z rady Multidrop od POLIN-u si najčastejšie vyberajú aj veľkí majstri pečiva po celom svete. Možnosti, ktoré ponúka, sú takmer nekonečné: vkladanie, vyberanie, usadzovanie a rezanie pekárskych výrobkov, plus neustále rozširovanie vďaka špeciálnym formám a príslušenstvu.

Aktuálnu ponuku strojov MultiDrop  na výrobu krehkého pečiva si môžete pozrieť v našom katalógu na webe.

newsletter