Stroje na trvanlivé pečivo

Zobrazenie:
Zoradiť:

Výrobca Všetko

POLIN - Multidrop TWINY

Stroj na vytváranie špeciálnych cukroviniek pre veľké podniky so všetkou kvalitou, fantáziou a umením cukrára. Multidrop Twiny môže súčasne plniť dva rôzne druhy cesta, či už sú husté, polo husté alebo riedke, čo umožňuje nekonečnú kombináciu produktov.

Obj. čislo:
twiny
Príkon (kWh):
3,3
Napájanie (V):
400
Rozmer plechu (mm):
600X800

POLIN - Multidrop TYPE C

Multidrop je stroj, ktorý si najčastejšie vyberajú veľkí majstri pečiva. Kreatívne možnosti, ktoré ponúka, sú nekonečné: vkladanie, vyberanie, usadzovanie a rezanie širokej škály výrobkov, neustále rozširovanie vďaka špeciálnym formám a príslušenstvu. Multidrop Classic Type C je ideálnym základným modelom pre tých, ktorí sa chcú venovať výrobe veľkého množstva muffinov, krémových zákuskov a akýchkoľvek druhov sušienok rezaných drôtom.

Obj. čislo:
type c
Príkon (kWh):
0,6
Napájanie (V):
400
Rozmer plechu (mm):
400x800

Trezirovací stroj POLIN Multidrop LAB

Pohodlný a rýchly s vynikajúcim výkonom. Malý stroj, ktorý sa zväčšuje, aby priniesol väčšiu slobodu umeniu pečiva. Najlepšia technológia Multidrop, ktorá vám umožňuje používať pevné alebo rotačné formy trysiek, bola zhustená, aby umožnila väčšiu kreativitu pri výrobe produktov, ktoré by sa vyrábali ručne, s horizontálnymi pohybmi potrubných vakov.

Obj. čislo:
lab

Trezirovací stroj POLIN Multidrop JUNIOR

Trezirovací stroj na jemné pečivo. Celá technológia a kreativita Multidropu v obmedzenom priestore. Je k dispozícii aj so stolom. Kreatívne možnosti plne automatického modelu Junior sú nekonečné. Siahajú od verzií s pevnými formami, rotačnými formami a rezaním drôtov, ako aj kontrolou vertikálnych pohybov stola, ktoré sú koordinované počítačom ovládajúcim dýzy.

Obj. čislo:
junior

Trezirovací stroj POLIN Multidrop CLASSIC FAST

Multidrop v celej svojej kráse. Tento úplne automatický model ponúka maximálne kreatívne možnosti: verzie, ktoré umožňujú použitie pevného lisu, rotačné formy a rezanie drôtom, ako aj kontrolu vertikálnych pohybov stola, ktoré sú koordinované počítačom obsluhujúcim dýzy. Týmto spôsobom môžu byť vytvorené rôzne druhy vo všetkých druhoch imaginatívnych formách, ktoré reprodukujú nielen horizontálne pohyby „potrubného vaku“, ale aj vertikálne pohyby. Maximálna kreatívna sloboda.

Obj. čislo:
classic fast

Trezirovací stroj POLIN Multidrop CLASSIC NORMAL

Trezirovací stroj na jemné pečivo. Multidrop je ideálny stroj na zväčšenie produkcie umeleckého pečiva. Technológia navrhnutá a vyvinutá v rôznych modeloch tak, aby čo najlepšie spĺňala rôzne požiadavky na výrobu. Classic Normal je poloautomatický model, ktorý umožňuje výrobu veľkého množstva pevných foriem sušienok, rotačných foriem a rezania drôtom.

Obj. čislo:
classic normal

Pavoni Cookmatic - stroj na tartaletky

Cookmatic je ideálny na prípravu základov pre tartaletky a iné sladké a slané pečivo. Výmenné platne umožňujú výrobu rôznych tvarov a veľkostí.

Obj. čislo:
cookmatic
Príkon (kWh):
3,2
Napájanie (V):
220/240

Pavoni Cookmatic Special - stroj na tartaletky

Druhý stupeň evolúcie stroja Cookmatic - Cookmatic Special je stroj na výrobu základov tartaletiek a iného cukrárskeho pečiva s pohyblivým zariadením, ktoré je možné výškovo nastaviť tak, aby pomocou ľahkého pohybu páky bolo možné umiestniť platne vysoké až 45 mm.

Obj. čislo:
cookmatic-special
Príkon (kWh):
3,2
Napájanie (V):
220/240