Stroje na trvanlivé pečivo

Zobrazenie:
Zoradiť:

Výrobca Všetko

POLIN - Trezírovací stroj Multidrop TWINY

Stroj na vytváranie širokého sortimentu plneného aj neplneného jemného pečiva vhodný najmä pre veľké podniky. Multidrop Twiny môže súčasne pracovať s dvomi rôznymi druhmi cesta, či už je hustej, polohustej alebo riedkej konzistenicie, čo umožňuje nekonečnú kombináciu produktov.

Obj. čislo:
twiny

POLIN - Trezírovací stroj Multidrop TYPO C

Kreatívne možnosti, ktoré ponúka zariadenie Multidrop TYPE C sú nekonečné. Vytláčanie, vyberanie, osadzovanie a rezanie širokej škály výrobkov, neustála možnosť rozširovania sortimentu vďaka špeciálnym formám a príslušenstvu. Multidrop Classic Type C je ideálnym základným modelom pre tých, ktorí sa chcú venovať výrobe veľkého množstva muffinov, krémových zákuskov a akýchkoľvek druhov sušienok rezaných drôtom.

Obj. čislo:
type c

Trezírovací stroj POLIN Multidrop JUNIOR

Trezirovací stroj na jemné pečivo. Celá technológia a kreativita Multidropu v obmedzenom priestore. Je k dispozícii aj so stolom. Kreatívne možnosti plne automatického modelu Junior sú nekonečné. K dispozícií rôzne verzie s pevnými formami, rotačnými formami a s rezaním drôtom, ako aj s kontrolou vertikálnych pohybov stola, ktoré sú koordinované počítačom ovládajúcim dýzy.

Obj. čislo:
junior

Trezírovací stroj POLIN Multidrop CLASSIC FAST

Multidrop v celej svojej kráse. Tento úplne automatický model ponúka maximálne kreatívne možnosti: verzie, ktoré umožňujú použitie pevného lisu, rotačné formy a rezanie drôtom, ako aj kontrolu vertikálnych pohybov stola, ktoré sú koordinované počítačom obsluhujúcim dýzy. Týmto spôsobom môžu byť vytvorené rôzne druhy pečiva vo všetkých formách, ktoré reprodukujú nielen horizontálne pohyby „potrubného vaku“, ale aj vertikálne pohyby. Maximálna kreatívna sloboda.

Obj. čislo:
classic fast

Trezírovací stroj POLIN Multidrop CLASSIC NORMAL

Trezirovací stroj na jemné pečivo. Multidrop je ideálny stroj na zväčšenie produkcie jemného zdobeného pečiva. Technológia navrhnutá a vyvinutá v rôznych modeloch tak, aby čo najlepšie spĺňala rôzne požiadavky na výrobu. Classic Normal je poloautomatický model, ktorý umožňuje výrobu širokého sortimentu a veľkého množstva produktov pomocou pevných foriem, rotačných foriem alebo rezaním drôtom.

Obj. čislo:
classic normal

Pavoni Cookmatic - stroj na tartaletky

Cookmatic je ideálny na prípravu základov pre tartaletky a iné sladké a slané pečivo.
Výmenné platne umožňujú výrobu rôznych tvarov a veľkostí.

Obj. čislo:
cookmatic

Pavoni Cookmatic Special - stroj na tartaletky

Druhý stupeň evolúcie stroja Cookmatic - Cookmatic Special je stroj na výrobu základov tartaletiek a iného cukrárskeho pečiva s pohyblivým zariadením, ktoré je možné výškovo nastaviť tak, aby pomocou ľahkého pohybu páky bolo možné umiestniť platne vysoké až 45 mm.

Obj. čislo:
cookmatic-special

newsletter