Rozvažovače cesta

Zobrazenie:
Zoradi:

Výrobca Všetko

RAM - Rozvažovač manuálny Q50B/Q50S

Manuálny rozvažovač Queen Q50 je vhodný pre tých, ktorí hžadajú jednoduchý ale zároveň spožahlivý a kompaktný stroj. Predná rukovä umožňuje rýchle a jednoduché nastavenie spustenia valcov a riadiacej páky, ktorá je umiestnená na hornej strane stroja a umožňuje jednoduchú obsluhu stroja.

Obj. čislo:
Q50B/Q50S

RAM - Rozvažovač manuálny Q500

Rozvažovač je vhodný pre malé a stredné prevádzky. Spevnená konštrukcia, štandardné duálne ovládanie ( pomocou praktickej a ergonomickej riadiacej páky a pedálom), silná predná rukovä umožňuje presné nastavenie spúšania valcov.

Obj. čislo:
Q500

RAM - Rozvažovač manuálny Q600

Je vybavený praktickým a ergonomickým otočným ramenom a pedálmi na zmenu smeru pásu. Ramená Q600 sa žahko dajú sklápa a odstráni. Škrabky ako aj všetky ostatné časti potrebujú pravidelnú údržbu a sú zároveň žahko dostupné. Jeho silná štruktúra a vežké valce zaručujú vysokú kvalitu spracovania cesta ako aj dlhú životnos. Stôl je vybavený plochou pod stolom a posypovačom múky.

Obj. čislo:
Q600

RAM - Rozvažovač manuálny Q670

Tento typ rozvažovača patrí medzi mechanicky najpokročilejšie automatické rozvažovače, aby bol schopný spracova každý druh cesta. Šírka pásov je 654mm, dĺžku je možné prispôsobi požiadavkám zákazníka.

Obj. čislo:
Q670

RAM - Rozvažovač automat QS600

Najmenší poloautomatický rozvažovač zo skupiny QUEEN ponúka jednoduché nastavenie (rovnaké ako pre model QMT670) a mechaniku, ale zároveň spožahlivos a nenáročnú údržbu. Ovládanie pásov ručne alebo pomocou pedálov umožňuje rýchle a praktické nastavenie pásov (rýchlos), zatiaž čo pomocou prevodového motora sa mení otváranie a zatváranie valcov podža programu (receptúry), ktorý je umiestený v dotykovom panely. Kompaktný rozmer stroja umožňuje jeho umiestnenie do prevádzky, ktorá bola pôvodne určená pre manuálny rozvažovač.

Obj. čislo:
QS600

newsletter