Rozvaľovače cesta

Zobrazenie:
Zoradiť:

Výrobca Všetko

RAM - Rozvaľovač manuálny Q50B/Q50S

Manuálny rozvaľovač Queen Q50 je vhodný pre tých, ktorí hľadajú jednoduchý ale zároveň spoľahlivý a kompaktný stroj. Predná rukoväť umožňuje rýchle a jednoduché nastavenie spustenia valcov a riadiacej páky, ktorá je umiestnená na hornej strane stroja a umožňuje jednoduchú obsluhu stroja.

Obj. čislo:
Q50B/Q50S

RAM - Rozvaľovač manuálny Q500

Rozvaľovač je vhodný pre malé a stredné prevádzky. Spevnená konštrukcia, štandardné duálne ovládanie ( pomocou praktickej a ergonomickej riadiacej páky a pedálom), silná predná rukoväť umožňuje presné nastavenie spúšťania valcov.

Obj. čislo:
Q500

RAM - Rozvaľovač manuálny Q600

Je vybavený praktickým a ergonomickým otočným ramenom a pedálmi na zmenu smeru pásu.
Ramená Q600 sa ľahko dajú sklápať a odstrániť. Škrabky ako aj všetky ostatné časti potrebujú pravidelnú údržbu a sú zároveň ľahko dostupné. Jeho silná štruktúra a veľké valce zaručujú vysokú kvalitu spracovania cesta ako aj dlhú životnosť. Stôl je vybavený plochou pod stolom a posypovačom múky.

Obj. čislo:
Q600

RAM - Rozvaľovač manuálny Q670

Tento typ rozvaľovača patrí medzi mechanicky najpokročilejšie automatické rozvaľovače, aby bol schopný spracovať každý druh cesta. Šírka pásov je 654mm, dĺžku je možné prispôsobiť požiadavkám zákazníka.

Obj. čislo:
Q670

RAM - Rozvaľovač automat QS600

Najmenší poloautomatický rozvaľovač zo skupiny QUEEN ponúka jednoduché nastavenie (rovnaké ako pre model QMT670) a mechaniku, ale zároveň spoľahlivosť a nenáročnú údržbu. Ovládanie pásov ručne alebo pomocou pedálov umožňuje rýchle a praktické nastavenie pásov (rýchlosť), zatiaľ čo pomocou prevodového motora sa mení otváranie a zatváranie valcov podľa programu (receptúry), ktorý je umiestený v dotykovom panely. Kompaktný rozmer stroja umožňuje jeho umiestnenie do prevádzky, ktorá bola pôvodne určená pre manuálny rozvaľovač.

Obj. čislo:
QS600

newsletter