Stroje na výrobu palaciniek

Zobrazenie:
Zoradiť:

Výrobca Všetko

Cake Concepts - Fun Cake Machine

Najmenší dostupný stroj tohto typu. Vhodný na vývoj produktov v prostredí výskumu a vývoja alebo pre malé prevádzky.

Obj. čislo:
fun cake machine

Cake Concepts - Sandwich Pancake Machine

Tento stroj je najmenší automatický stroj na palacinky a vyrába iba jednotlivé palacinky. Vďaka kompaktnej veľkosti a nízkej cene je tento stroj vhodný pre malé pekárne. Sendvičovanie alebo akákoľvek iná manipulácia s produktom môže byť poloautomatická alebo manuálna. Tento stroj je tiež ideálny pre komerčné vyskúšanie pred investovaním do väčších strojov.

Obj. čislo:
Sandwich Pancake Machine

La Monferrina - Stroj na palacinky okrúhle C1

Stolový model stroja na výrobu palaciniek kruhového alebo obdĺžnikového tvaru rôznych druhov: sladké, slané, z celozrnnej múky atď.

Obj. čislo:
OC1

La Monferrina - Stroj na štvorcové palacinky C1

Stolový model stroja na výrobu palaciniek štvorcového tvaru.

Obj. čislo:
KC1

La Monferrina - Stroj na palacinky okrúhle C3

Stroj na výrobu okrúhlych palaciniek s rôznym priemerom podľa potreby zákazníka. Stroj je vybavený nádržou na cesto s objemom 50 litrov, ktoré je do stroja dopravované cez dávkovacie čerpadlo.

Obj. čislo:
c3

La Monferrina - Stroj na štvorcové palacinky C4

Stroj na výrobu štvorcových palaciniek. Stroj je vybavený nádržou na cesto s objemom 50 litrov, ktoré je do stroja dopravované cez dávkovacie čerpadlo.

Obj. čislo:
c4

MASDAC - linka na plnené palacinky SDR-K-800GA - Pancake

Linka je určená k plynulej automatickej výrobe plnených palaciniek s rôznymi náplňami. Súčasťou technologického procesu je pečenie výrobkov, dávkovanie náplne, vypálenie obrázku na povrch horného výrobku, skladanie sendviča.

Obj. čislo:
sdr k 800ga

MASDAC - linka na plnené koláčiky Manju

Linka na plnené koláčiky Manju je určená k plynulej automatickej výrobe plnených koláčikov s rôznymi náplňami. Súčasťou technologického procesu je dávkovanie cesta, dávkovanie náplne, pečenie, chladenie aj balenie výrobkov.

Obj. čislo:
manju

newsletter