Akcia -10% JAC - kotúčová rezačka chleba Varia Self 800

Kotúčová rezačka chleba s možnosťou nastavenia hrúbky rezu podľa požiadaviek zákazníka.

Výrobca:
JAC s.a
Obj. čislo:
varia-self
Doba dodania:
Skladom
14 700 € 13 200 € 12 250 € 11 000 €

JAC - kotúčová rezačka chleba Varia Self 800

Hmotnosť230 kg
Výška1,091 m
Šírka0,985 m
Hĺbka0,826 m

Kotúčová rezačka chleba s možnosťou nastavenia hrúbky rezu podľa požiadaviek zákazníka.

V posledných rokoch sa v pekárenskom priemysle postupne rozbieha revolúcia: Ponúkať zákazníkom možnosť prispôsobiť si hrúbku krájania tak, aby vyhovovala rôznym typom bochníka. Varia Pro rezačka s variabilnou hrúbkou rezu, vám umožní vyniknúť a podporiť lojalitu vašich zákazníkov tým, že im ponúknete výber z troch nastaviteľných hrúbok rezu. Služba navyše v porovnaní s konkurenciou.

Nová generácia modelu VARIA.

Varia Self je programovateľná kruhová rezačka pre samoobslužné použitie.
Môže byť vopred naprogramovaná na 3 rôzne hrúbky rezu.

Rýchlosť: Nová VARIA výrazne zvyšuje rýchlosť rezania. Je schopná krájať takmer všetky druhy chlebov rýchlosťou 240 plátov za minútu, teda dvojnásobok momentálnej výkonnosti. Vďaka trom rýchlostiam rezania je možné nakrájať aj tie najkrehkejšie a najčerstvejšie chleby. Vďaka teflónovej čepeli a motoru tretej generácie pracuje toto zariadenie mimoriadne ticho.

Ergonómia: Štandardne je vybavená manuálnymi zubmi, ktoré umožňujú používateľovi zmenšiť hrúbku posledného krajca (je definovaný pazúrom /zubmi, ktoré držia chlieb na mieste počas rezania). VARIA môže byť pre väčšie pohodlie voliteľne vybavená aj automatickým pazúrom.

Hygiena: Vnútorná architektúra modelu VARIA bola kompletne prepracovaná, aby bolo možné dokonale odvádzať nadbytočné omrvinky a prach do zbernej nádoby určenej na tento účel. Na rozdiel od iných strojov sa chlieb krája v 100% uzavretom prostredí, čím sa zabráni rozptýleniu prachu mimo stroja.

Personalizácia: V závislosti od zvolenej verzie (šírka 800 alebo 1 000) je VARIA schopná krájať chleby dlhé až 490 mm, so šírkou 340 mm a výškou 160 mm. Rozmedzie dosť široké na to, aby pokrylo celú škálu produktov, ktoré dnes pekárne ponúkajú.

Bezpečnosť: Pokiaľ ide o bezpečnosť, spoločnosť JAC bola vždy v popredí. Preto VARIA zaisťuje 100% bezpečné používanie vďaka bezpečnostnému centru na vysokej úrovni zaručuje hlásenie aj najmenšej abnormality na obrazovke pre rýchle napravenie problému.

Viac informácií nájdete v prílohe na stiahnutie.
Cenovú ponuku Vám na vyžiadanie vypracujeme.
newsletter