POLIN GROUP - najkompletnejší sortiment strojov pre moderné pekárne

POLIN GROUP - najkompletnejší sortiment strojov pre moderné pekárne
Skvelá talianska priemyselná korporácia POLIN GROUP patrí k prvým na svete v oblasti navrhovania a výroby strojov a pecí na chlieb, pečivo a sušienky.

Vytvára vlastné zariadenia pre cukrárenský priemysel a ponúka najkompletnejší sortiment strojov pre moderné pekárne - malé, stredné aj priemyselné.

"Polin sme si vybrali ako výrobcu najmä kvôli peciam – vyrába rotačné aj etážové pece, všetky možné typy. Polin je však zároveň veľký holding, ktorý dnes zastupuje už šesť spoločností, vďaka čomu sme si rozšírili sortiment o ďalšie kvalitné stroje a zariadenia pre pekárov a cukrárov. Polin je v Taliansku i vo svete uznávaná tradičná firma, ktorá si potrpí na kvalitu, a musím povedať, že je s nimi veľmi dobrá komunikácia," hovorí za PekaStroj konateľka Daniela Kováčová.

Vďaka spoločnostiam Polin, Ostali, Ram a Mixer sú najväčší v Taliansku

Polin Group je dnes najväčšou priemyselnou spoločnosťou v Taliansku. Holding vlastní momentálne sedem dcérskych spoločností: POLIN, OSTALI, RAM, MIXER, VIMEK a POLIN AC. Každá z dcér je zameraná na určitý typ alebo druh zariadení, použiteľných pre potravinársky priemysel, s výnimkou Polin-AC.

Polin - Polin Group - stroje pre pekárnePOLIN (rovnomenná dcérska spoločnosť Polin Group): Výroba pecí všetkého druhu ako kontinuálne pece, priemyselné pece, modulové pece, etážové pece, rotačné pece, parné / trubkové pece. Všetky pece sú na topné médiá elektrina, plyn ale aj na pelety ako ekologické riešenie v rámci svojho programu Zelený svet. Pod značkou Polin ďalej vyrába kysiarne, stop kysiarne, zariadenia na chladenie a mrazenie, šokoboxy (chocobox), multidropy, strunovky na jemné pečivo a iné.

Ostali - Polin Group - stroje pre cukrárenskú výrobuOSTALI: Navrhuje a vyrába špecializované linky a kompletné zostavy na prípravu, pečenie a zdobenie pečiva v cukrárenskej výrobe - najmä kompletné linky na jemné pečivo, plničky, dávkovače a podobné stroje využiteľné na rôzne koláčiky a cukrovinky.

Mixer - Polin Group - miešacie stroje a hnetače
MIXER: Ako už naznačuje samotný názov spoločnosti, pod značkou Mixer nájdete najmä miešacie zariadenia rôznych typov, hnetače, priemyselné karusely či automatické linky miešacích centier.

 

Ram - Polin Group - šľahacie a rozvaľovacie strojeRAM ponúka špičkové šľahacie stroje, deličky, rozvaľovacie stroje - poloautomaty aj automaty. K skupine Polin Group bola firma priradená v roku 2005.

 

Bartom - Polin Group - stroje na polievanie a posyp pečiva Vimek Bakery Automation poskytuje svojim zákazníkom technické know-how získané za 20 rokov  skúseností s výrobou strojov pre potravinársky priemysel, ako sú tunelové pece, chladiace špirály, dopravníky a riešenia na mieru. Srdce našej spoločnosti tvorí mladý a skúsený tím orientovaný na neustále zlepšovanie a neustály rast.

POLIN-AC sa nepohybuje v potravinárskej oblasti, ale vyrába rôzne ventilované lakovacie a sušiace kabíny či odsávacie steny, najmä na použitie v automobilovom a leteckom priemysle, ale aj v strojárstve na lakovanie karosérií a častí strojov. Avšak práve preto dokáže technológiami poslúžiť aj svojej materskej spoločnosti pri dokonalom finiši širokej škály strojov pre pekárne a cukrárne.

newsletter