Rotačné pece

Pece pre rotačné pečenie výrobkov na plechoch, vo vozíku. Upečenie väčšieho množstva výrobkov pri jednom osadení. Vhodné pre cukrárske aj pekárske výrobky.
Zobrazenie:
Zoradiť:

Výrobca Všetko

Rotačná pec POLIN ROTO FB - horák umiestnený spredu, guličkové zaparovanie

Rad pecí Pocket bola navrhnutý tak, aby spĺňali potreby kombinovať výrobné štandardy vysokej kvality s obmedzenými priestorom. Pri zachovaní konštrukčných vlastností a technických noriem firmy Polin na rotačné pece, sú pece Roto Pocket zvlášť vhodné na výrobu chleba, ako aj cukrárskych výrobkov.- Horák s prístupom spredu
- Zaparovanie tvorené kaskádovito umiestnenými guličkami

Obj. čislo:
ROTO FB

Rotačná pec POLIN ROTO POCKET 6065

Rad pecí Pocket bol navrhnutý tak, aby bol schopný kombinovať výrobné štandardy vysokej kvality s obmedzenými priestorom, pri zachovaní konštrukčných vlastností a technických noriem rotačných pecí Polin. Pece Roto Pocket sú vhodné na výrobu chleba, ako aj cukrárskych výrobkov.

Obj. čislo:
roto pocket 6065

Rotačná pec POLIN ROTO PELLET

POLIN ROTO PELLET patri medzi rotačné pece, ktoré sú uznávané po celom svete pre svoju vysokú úroveň výkonu spojenú s nápadom použiť pelety na vykurovanie, pri zachovaní všetkých pôvodných funkčných schopností a vlastností. Rotačná peletová pec, ktorá ponúka pekárskemu svetu možnosť upiecť akýkoľvek produkt, a zároveň byť šetrný k životnému prostrediu.

Obj. čislo:
Rotopellet

Rotačná pec POLIN ROTO CLASSIC

Rad pekárskych a cukrárskych pecí ROTO CLASSIC LINE bol navrhnutý tak, aby bol zaručený vysoký výkon s maximálnou energetickou účinnosťou. Tento rad pecí je známy pre spoľahlivosť a výkon, a je k dispozícii v štyroch verziách, ktoré boli vyvinuté, tak, aby spĺňali konkrétnejšie potreby pekárov a cukrárov.

Obj. čislo:
roto classic

Rotačná pec POLIN ROTO AVANT HR

Zdokonalený dizajn pece a použitie kvalitných materiálov zabezpečuje vysoký výkon modelu ROTO AVANT. Systém prúdenia vzduchu umožňuje rovnomerný prenos tepla od vrchu až ku spodnej časti vozíka a zo strán až do stredu plechu. Patentovaný zaparovací systém oceľových gulí zaručuje maximálnu tvorbu pary počas pečenia - voda sa veľmi rýchlo premenia na paru. Prekrývajúce sa vrstvy izolácie zabezpečia, že energia je použitá iba k pečeniu a nie k vyhrievaniu okolitého prostredia.

Obj. čislo:
roto avant hr

Rotačná pec POLIN POCKET 4060

Pec Pocket je kompaktná, vysoko výkonná vozíková rotačná pec. Jej dizajn bol ovplyvnený s cieľom vytvoriť pec, ktorá dokonale pečie a zaberá čo najmenší priestor.

Obj. čislo:
pocket 4060

Rotačná pec POLIN POCKET PELLET

Veľký úspech s navrhovaním prvej pece Roto Pelet parnej trubkovej pece na pelety viedol k realizácii pece Pocket Pelet, ktorá kombinuje všetky funkcie pece Pocket a veľkú ekonomickú výhodu peliet.

Obj. čislo:
pocket pellet

Rotačná pec POLIN POCKET 4666

Jednoduchá verzia rotačnej pece s elektromechanickým panelom. Vhodná pre maximálne zhodnotenie kapacity.

Obj. čislo:
pocket 4666

Rotačná pec EUROPA BELL

Pec BELL novo definuje pojem "rotačná pec": Ultra kompaktné rozmery, jednoduchá a rýchla montáž, veľmi nízka spotreba. Pec BELL je ideálnym riešením pre každého, kto chce získať veľký výkon aj v malom priestore s obmedzeným rozpočtom. BELL neobmedzuje vašu kreativitu.

Obj. čislo:
bell

Výhody rotačných pecí: rýchla a praktická manipulácia s vozíkom, rovnomernosť upečenia, upečenie väčšieho množstva, výber podľa veľkostí plechov. Pece slúžia na rovnomerné pečenie pomocou rotujúcich vozíkov.
newsletter