Etážové pece

Pece na pečenie sálavým teplom na šamotových platniach. Pece sú určené pre sálavé, pomalé pečenie pre chleby a väčšie výrobky. Sálavé alebo cyklotermické pečenie pekárskych výrobkov, pece môžu mať rôzny zdroj tepla elektrina, plyn, pelety a iné.
Zobrazenie:
Zoradiť:

Výrobca Všetko

Etážová pec POLIN TV PELLET

Vynikajúci výkon a kvalita pečenia parných trubkových pecí Polin s veľkou úsporou pomocou vykurovania peletami. Pre každý typ parných trubkových pecí vyhrievaných peletami bola vyvinutá dokonalá technológia určená pre tento typ energie. V porovnaní s podobnými pecí na trhu, majú najnižšie prevádzkové náklady vo svete.

Obj. čislo:
tv pelet
Napájanie (V):
400/3N

Etážová pec POLIN DRAGO 890

Skvelý výkon v malom priestore. Drago 890 je ideálnou voľbou pre všetkých tých ktorý majú k dispozícií obmedzený priestor, ale chcú mať možnosť využiť všetky výhody, ktoré ponúkajú cyklotermické pece firmy Polin.

Obj. čislo:
drago 890

Etážová pec POLIN ELEKTRODRAGO Classic

Naša rada elektrických pecí s oddelenými etážami ELETTRODRAGO CLASSIC, zabezpečuje rýchlu odozvu a lepšie rozloženie tepla nad výrobkom, a to vďaka veľkému počtu prvkov z nerezovej ocele vložených priamo do vykurovacej komory. Inovatívny softvér umožňuje minimalizovať množstvo používanej energie a plne využiť všetku dostupnú energiu.

Obj. čislo:
elekttrodrago classic
Napájanie (V):
400/3N

Etážová pec POLIN TWIN DRAGO 890

Pec navrhnutá tak, aby čo najlepšie reagovala na rôzne požiadavky na produktivitu, umožňuje pečenie pri optimálnej teplote, mnohých typov produktu. Úplná nezávislosť dvoch častí pece vedľa seba umožňuje flexibilné ovládanie v závislosti na dennej dobe, dni v týždni alebo výrobe sezónnych produktov. Pec Twin Drago je možné prispôsobiť v šírke, hĺbke a počte etáží.

Obj. čislo:
drago twin 890
Príkon (kWh):
6,2 / 7,8
Napájanie (V):
400/3N

Etážová pec POLIN ELETTRODRAGO AVANT

Je vybavený špeciálnym vyhrievacím systémom, s elektrickými odporovými špirálami ktoré sú obalené keramickou hmotou a umiestnené vo špeciálne tvarovaných oceľových paneloch. Výsledkom tejto technológie je menší pokles teploty, optimálne rozloženie a neustále teplo v etáži : faktory prispievajúce k zaisteniu, aby bol akýkoľvek druh výrobku dokonale upečený.

Obj. čislo:
elettrodrago avant
Napájanie (V):
400/3N

Etážová pec POLIN TV SYNT

Pec TV Synt je syntézou tradície a inovácie v oblasti parných pecí. Vytvorenie jemného sálavého tepla, ideálne pre jemné pečenie s vysokou výhrevnosťou. Zároveň ponúka veľkú flexibilitu v porovnaní s ostatnými pecami v rovnakej kategórii, TV Synt disponuje výbornou reguláciou teploty. To vytvára možnosť výroby širokého sortimentu výrobkov: cukrárskych výrobkov, drobného pečiva ale aj pečiva stredných a veľkých rozmerov.

Obj. čislo:
tv synt
Napájanie (V):
400/3N

Etážová pec POLIN DRAGO 895

Etážová cyklotermická pec ideálna pre flexibilné pečenie s kvalitou tradičného pečenia.

Obj. čislo:
drago 895

Etážová pec POLIN DRAGO 896

Pec bola navrhnutá tak, aby jej majiteľ získal maximálny povrch na pečenie aj v obmedzenom priestore. Parné generátory sú predimenzované, aby bol zaručený prísun veľkého množstva pary, ktorá je distribuovaná v etážach v optimalizovanom množstve, vďaka špeciálnym odvetrávacím ventilom.

Obj. čislo:
drago 896
Príkon (kWh):
5,2
Napájanie (V):
400/3N

Etážová pec POLIN TV DRAGO

Parná trubková pec Drago je etážová pec, ktorá ponúka najnovšie funkcie a vymoženosti, pri zachovaní jemnej a konzistentnej kvality pečiva, typickej pre tradičné tehlové pece. Pec TV Drago stelesňuje technologický vývoj tradičných pecí. Žiaruvzdorné zhotovenie je tak účinné, že má schopnosť zvyšovať a udržiavať teplo, aby sa zabezpečilo jemné a rovnomerné pečenie, porovnateľnú s tradičnými pecami na drevo.

Obj. čislo:
tv drago
Napájanie (V):
400/3N

Etážová pec POLIN ELETTRODRAGO ELEKTROS

Inovatívna technológia pece Elettrodrago ELEKTROS prekonáva bežné elektrické pece novými prvkami a ponúka perfektné pečenie produktov malých, stredných a dokonca aj veľkých rozmerov. Pec pracuje bez plytvania energie, rozdeľuje teplo rovnomerne po povrchu výrobkov, čo umožňuje optimálne pečenie. Pečiace komory sú úplne nezávislé.

Obj. čislo:
elektrodrago elektros
Napájanie (V):
400/3N

Etážová pec POLIN TV SYNT AX

Parné trubkové pece POLIN TV SYNT AX sú navrhnuté tak, aby sa získal maximálny prínos tejto technológie pre tých, ktorí vyžadujú veľkovýrobu pri zachovaní vysokej flexibility. Pec Synt AX je k dispozícii v 5, 6 alebo 7 etážovej verzii, ktoré boli vytvorené tak aby dosiahli rovnakú kvalitu pečenia v každej etáži. Výhodou toľkých etáží je veľká výrobná plocha, a to aj napriek celkovým rozmerom pece. Pec TV SYNT AX je tiež prispôsobená pre použitie automatického osadzovacieho zariadenia. Možnosť inštalácie viacero pecí bok po boku.

Obj. čislo:
tv synt ax
Príkon (kWh):
1,2
Napájanie (V):
400/3N

Etážová pec POLIN TV SYNCRON

Pec TV SYNCRON kombinuje všetku produktívnu silu a kvalitu pečenia v parnej trubkovej peci a všestrannosť a praktickosť elektrickej pece. Tri samostatné trubice vyhrievané keramickým ohrievačom pece Polin, majú vysokú tepelnú účinnosť. Pec TV SYNCRON umožňuje širokú a rôznorodú výrobu pre tých, ktorí chcú piecť šikoký sortiment pečiva.

Obj. čislo:
tv syncron
Napájanie (V):
400/3N

Etážová pec POLIN TV DRAGO AX

Parná trubková pec Drago je etážová pec, ktorá ponúka najnovšie funkcie a vymoženosti, pri zachovaní jemnej a konzistentnej kvality pečiva, typickej pre tradičné tehlové pece. Pec TV Drago AX stelesňuje technologický vývoj tradičných pecí. Žiaruvzdorné zhotovenie je tak účinné, že má schopnosť zvyšovať a udržiavať teplo, aby sa zabezpečilo jemné a rovnomerné pečenie, porovnateľnú s tradičnými pecami na drevo.

Obj. čislo:
tv drago ax
Príkon (kWh):
1,1
Napájanie (V):
400/3N

Etážová pec POLIN TV DRAGO SYNT 840

Pec TV Drago Synt je syntézou tradície a inovácie v oblasti parných pecí. Vytvorenie jemného sálavého tepla, ideálne pre jemné pečenie s vysokou výhrevnosťou. Zároveň ponúka veľkú flexibilitu v porovnaní s ostatnými pecami v rovnakej kategórii, TV Drago Synt disponuje výbornou reguláciou teploty. To vytvára možnosť výroby širokého sortimentu výrobkov: cukrárskych výrobkov, drobného pečiva ale aj pečiva stredných a veľkých rozmerov.

Obj. čislo:
tv drago synt 840
Napájanie (V):
400/3N

EUROPA LEONARDO NEW EDITION

LEONARDO New Edition znamená evolúciu tradície, stabilitu a flexibilitu: parná trubková etážová pec je už viac ako 20 rokov považovaná nami a našimi zákazníkmi za tú najspoľahlivejšiu investíciu. Znížením spotreby o viac ako 30% v porovnaní s podobnými trubkovými pecami, s vynikajúcou kvalitou a pečiacim výkonom pri malom aj veľkom pečive, je ideálna ako pre malých výrobcov ale aj priemyselné pekárne s použitím automatického osadzovacieho zariadenia.

Obj. čislo:
leonardo new edition

Etážová pec EUROPA MARCONI NEW EDITION

Rada elektrických etážových pecí MARCONI NEW EDITION sa stala skutočným referenčným bodom vo svojej kategórii: elegantný a vysoko húževnatý dizajn, najnovšia generácia technológie a najvyššia kvalita použitých materiálov. Presné štúdie o tvare a polohe vykurovacích telies, o zložení pečiacich platní, o druhu izolácie, sile systému digitálneho riadenia a o využití tepelnej zotrvačnosti, nám umožnili dosiahnuť drastické zníženie spotreby energie.

Obj. čislo:
marconi new edition
Napájanie (V):
400/3N

Etážová pec Polin STRATOS OLD STYLE

Etážová pec Stratos vychádza z myslienky vytvoriť elektrickú pec adaptabilnú pre uspokojenie všetkých potrieb zákazníkov. Maximálna univerzálnosť, veľká energetická účinnosť a dokonalosť pečenia, pec je ideálna pre pekárne, cukrárne, pizzerie, ktorí potrebujú vysokú flexibilitu výroby. Navyše Stratos taktiež umožňuje veľkú možnosť estetickej úpravy.

Obj. čislo:
stratos old style
Príkon (kWh):
13,6 - 25,9
Rozmer plechu (mm):
400x600 / 460x760
Počet plechov (ks):
2 / 4 / 6

EUROPA- MARCONI JR

Séria elektrických etážových pecí MARCONI JR je ideálna pre pekárne s obmedzeným priestorom alebo pre prevádzky, kde je pec viditeľná pre zákazníkov. Extrémne nízka spotreba energie, vynikajúca kvalita pečenia.

Obj. čislo:
Marconi JR