Etážové pece

Pece na pečenie sálavým teplom na šamotových platniach. Pece sú určené pre sálavé, pomalé pečenie pre chleby a väčšie výrobky. Sálavé alebo cyklotermické pečenie pekárskych výrobkov, pece môžu mať rôzny zdroj tepla elektrina, plyn, pelety a iné.
Zobrazenie:
Zoradiť:

Výrobca Všetko

POLIN TV PELLET

Všetky vynikajúce výkony a kvalita pečenia parných trubkových pecí Polin s veľkou úsporou pomocou vykurovania peletami. Pre každý typ parných trubkových pecí vyhrievaných peletami bola vyvinutá dokonalá technológia určená pre tento typ energie. V porovnaní s podobnými pecí na trhu, majú najnižšie prevádzkové náklady vo svete.

Obj. čislo:
tv pelet
Napájanie (V):
400/3N

POLIN DRAGO 890

Skvelý výkon v malom priestore. Drago 890 je ideálnou voľbou pre všetkých tých ktorý majú malý priestor ale chcú mať možnosť využiť všetky výhody, ktoré ponúkajú cyklotermické pece firmy Polin.

Obj. čislo:
drago 890

POLIN ELEKTRODRAGO Classic

Naša rada elektrických pecí s oddelených etáží, ELETTRODRAGO CLASSIC, zabezpečuje rýchlu odozvu a lepšie rozloženie tepla nad výrobkom, a to vďaka veľkému počtu prvkov z nerezovej ocele vložených priamo do vykurovacej komory. Inovatívny softvér pre správne používanie, umožňuje minimalizovať množstvo používanej energie a plne využiť všetku dostupnú energie.

Obj. čislo:
elekttrodrago classic
Napájanie (V):
400/3N

POLIN TWIN DRAGO 890

Pec ktorá zdvojnásobuje výhody. Navrhnutá tak, aby čo najlepšie reagovala na rôzne požiadavky na produktivitu, umožňuje pečenie pri optimálnej teplote, mnoho typov produktu. Úplná nezávislosť dvoch častí pece vedľa seba umožňuje flexibilné ovládanie v závislosti na dennej dobe, dni v týždni alebo výrobe sezónnych produktov. Pec Twin Dragon je možné prispôsobiť v šírke, hĺbke a počte etáží.

Obj. čislo:
drago twin 890
Príkon (kWh):
6,2 / 7,8
Napájanie (V):
400/3N

POLIN ELETTRODRAGO AVANT

Rozvíja dokonalým spôsobom každý typ výrobku a pritom spotrebováva menej energie ako iné pece z tej istej kategórie. Je vybavený špeciálnym vyhrievacím systémom, s elektrickými odporovými špirálami ktoré sú obalené keramickou hmotou a umiestnené vo špeciálne tvarovaných oceľových paneloch. Výsledkom tejto technológie je menší pokles teploty, optimálne rozloženie a neustále teplo v etáži : faktory prispievajúce k zaisteniu, aby akýkoľvek druh výrobku bol dokonale upečený.

Obj. čislo:
elettrodrago avant
Napájanie (V):
400/3N

POLIN TV SYNT

Pec TV Synt je syntézou tradície a inovácie v oblasti parných pecí. Vytvorenie jemného sálavého tepla, ideálne pre jemné pečenie, z pece s vysokou výhrevnosťou a zároveň ponúka veľkú flexibilitu. V porovnaní s ostatnými pecí v rovnakej kategórii, TV Synt má najlepšie reguláciu teploty a umožňuje zvyšovať alebo znižovať tak rýchlo, ako nastavíte teplotu pečenia. To vytvára možnosť širokého rozsahu výrobkov, ako cukrárskych výrobkov, drobného pečiva ale aj pečiva stredných a veľkých rozmerov.

Obj. čislo:
tv synt
Napájanie (V):
400/3N

POLIN DRAGO 895

Cyklotermická pec známejšia vo svete ako umenia bielej. Ideálna pec pre pekárov ktorí majú potrebu používať tak extrémne flexibilnú pec a nechcú sa vzdať tradičného pečenia. Je to čiara navrhnutý tak, aby variť najlepšie a veľa typov produktov, ktoré spĺňajú rôzne potreby výroby, a to ako pre obchodné metodiky, ktorá pre veľkosť rúry.

Obj. čislo:
drago 895

POLIN DRAGO 896

Pec bola navrhnutá tak, aby jej majiteľ získal maximálny povrch n pečenie aj v malom priestore. Parné generátory sú predimenzované, aby bol zaručený prísun veľkého množstva pary, ktorá vďaka špeciálnym odvetrávacím ventilom, ktoré obmedzujú únik pary, je distribuovaná v etážach v optimalizovanom množstve.

Obj. čislo:
drago 896
Príkon (kWh):
5,2
Napájanie (V):
400/3N

POLIN TV DRAGO

Pec TV Drago je parná trubková pec ktorá ponúka najmodernejšie funkcie a pracovný komfort pri zachovaní príjemnej a plynulej kvality pečenia. Pec TV Drago je technologický vývoj tradičnej pece. Žiaruvzdorná výplň pece ktorá je použitá vo veľkom množstve aby umožňovala akumulačnú kapacitu a udržiavanie teploty, čo zabezpečí jemné a rovnomerné pečenie, úplne porovnateľné s tradičnou pecou na drevo.

Obj. čislo:
tv drago
Napájanie (V):
400/3N

POLIN ELETTRODRAGO ELEKTROS

Inovatívna technológia pece Elettrodrago ELEKTROS prekonáva bežné elektrické pece novými prvkami a ponúka perfektné pečenie produktov malých, stredných a dokonca aj veľkých rozmerov. Pec pracuje bez plytvania energie, rozdeľuje teplo rovnomerne po povrchu výrobkov, čo umožňuje optimálne pečenie. Pečiace komory sú úplne nezávislé.

Obj. čislo:
elektrodrago elektros
Napájanie (V):
400/3N

POLIN TV SYNT AX

Parné trubkové pece sú navrhnuté tak, aby sa získal maximálny prínos tejto technológie pre tých, ktorí vyžadujú veľkovýrobu pri zachovaní vysokej flexibility. Pec Synt AX je k dispozícii v 5, 6 alebo 7 etážovej verzii, ktoré boli vytvorené prekonaním ťažký technický problémov aby dosiahli rovnakú kvalitu pečenia v každej etáži. Veľkou výhodou toľkých etáží je veľká výrobná plocha, a to aj napriek celkovým rozmerom miesta. Pec TV SYNT AX je tiež prispôsobená pre použitie automatického osadzovacieho zariadenia. Možnosť inštalácie viac pecí bok po boku, ktoré sú prístupné prostredníctvom jediného kôry o šírke rovnajúcej sa pečenie komory. To má tú výhodu väčšej flexibility s výrobou a následným znížením nákladov na riadenie.

Obj. čislo:
tv synt ax
Príkon (kWh):
1,2
Napájanie (V):
400/3N

POLIN TV SYNCRON

Pec TV SYNCRON kombinuje všetku produktívnu silu a kvalitu pečenia v parnej trubkovej peci a všestrannosť a praktickosť elektrickej pece. Tri samostatné trubice vyhrievané keramickým ohrievačom pece Polin, ktoré sú schopné získať príjemnú teplotu pečenia pre svoju vysokú tepelnú účinnosť. Pec TV SYNCRON umožňuje širokú a rôznorodú výrobu pre tých, ktorí chcú piecť pečivo a tiež potrebujú flexibilitu výrobkov.

Obj. čislo:
tv sincron
Napájanie (V):
400/3N

POLIN TV DRAGO AX

Parná trubková pec Drago je etážová pec, ktorá ponúka najnovšie funkcie a vymoženosti, pri zachovaní jemnej a konzistentnej kvality pečiva, typickej pre tradičné tehlové pece. Pec TV Drago AX stelesňuje technologický vývoj tradičných pecí. Žiaruvzdorné zhotovenie je tak účinné, že má schopnosť zvyšovať a udržiavať teplo, aby sa zabezpečilo jemné a rovnomerné pečenie, porovnateľnú s tradičnými pecami na drevo.

Obj. čislo:
tv drago ax
Príkon (kWh):
1,1
Napájanie (V):
400/3N

POLIN TV DRAGO SYNT 840

Etážová pec TV Synt je syntézou tradície a inovácie v oblasti parných pecí. Vytvorenie jemného tepla, ideálne pre jemné pečenie, získané z pece s veľkým teplotným rozsahom, a zároveň ponúka výhodu veľkej flexibility. V porovnaní s ostatnými pecami v rovnakej kategórii, je pec TV Synt najlepšiu reguláciu teploty a umožňuje zvyšovať alebo znižovať tak pohotovo ako nastavíte teplotu pečenia. To vytvára možnosť širokého rozsahu výroby, cez cukrárske výrobky, drobné pečivo, stredné až po veľké rozmery výrobkov.

Obj. čislo:
tv drago synt 840
Napájanie (V):
400/3N

EUROPA LEONARDO NEW EDITION

LEONARDO New Edition znamená evolúciu tradície, stabilitu a flexibilitu, históriou a budúcnosť: parná trubková etážová pec, ktorá je preukázateľný úspech už viac ako 20 rokov pre nás i pre našich zákazníkov, ako najspoľahlivejšia a bezpečná investícia v tomto čase. Zníženie spotreby o viac ako 30% v porovnaní s podobnými trubkovými pecami, s vynikajúcou kvalitou a pečiacim výkonom na malých aj veľkých kusoch, ktoré sú ideálne ako pre malých výrobcov ale aj priemyselné pekárne s použitím automatickým osadzovacím zariadením.

Obj. čislo:
leonardo new edition

EUROPA MARCONI NEW EDITION

Naše rady elektrických etážových pecí MARCONI NEW EDITION sa stalo skutočným referenčným bodom vo svojej kategórii: elegantný a vysoko húževnatý dizajn, najnovšia generácia technológie a najvyššia kvalita použitých materiálov. Presné štúdie o tvare a polohe vykurovacích telies, o zložení pečiacich platní, o druhu izolácie, sile systému digitálneho riadenia a o využití tepelnej zotrvačnosti, nám umožnili dosiahnuť drastické zníženie spotreby energie, zlepšenie na základe minimálnych hodnôt dosiahnutých v dnešnom trhu nižší ako 1,8 kW na m2!

Obj. čislo:
marconi new edition
Napájanie (V):
400/3N

Etážová pec Polin STRATOS OLD STYLE

Etážová pec Stratos vychádza z myslienky vytvoriť elektrickú pec adaptabilnú pre uspokojenie všetkých potrieb zákazníkov. Maximálna univerzálnosť, veľká energetická účinnosť a dokonalosť pečenia, pec je ideálna pre pekárne, cukrárne, pizzerie, ktorí potrebujú vysokú flexibilitu výroby. Navyše Stratos taktiež umožňuje veľkú možnosť estetickej úpravy.

Obj. čislo:
stratos old style
Príkon (kWh):
13,6 - 25,9
Rozmer plechu (mm):
400x600 / 460x760
Počet plechov (ks):
2 / 4 / 6

EUROPA- MARCONI JR

Séria elektrických etážových pecí MARCONI JR je ideálna pre pekárne s obmedzeným priestorom alebo pre prevádzky, kde je pec viditeľná pre zákazníkov. Extrémne nízka spotreba energie, vynikajúca kvalita pečenia.

Obj. čislo:
Marconi JR