Elektrické pece

Zobrazenie:
Zoradiť:

Výrobca Všetko

Etážová pec POLIN ELEKTRODRAGO Classic

Naša rada elektrických pecí s oddelenými etážami ELETTRODRAGO CLASSIC, zabezpečuje rýchlu odozvu a lepšie rozloženie tepla nad výrobkom, a to vďaka veľkému počtu prvkov z nerezovej ocele vložených priamo do vykurovacej komory. Inovatívny softvér umožňuje minimalizovať množstvo používanej energie a plne využiť všetku dostupnú energiu.

Obj. čislo:
elekttrodrago classic
Napájanie (V):
400/3N

Etážová pec POLIN ELETTRODRAGO AVANT

Je vybavený špeciálnym vyhrievacím systémom, s elektrickými odporovými špirálami ktoré sú obalené keramickou hmotou a umiestnené vo špeciálne tvarovaných oceľových paneloch. Výsledkom tejto technológie je menší pokles teploty, optimálne rozloženie a neustále teplo v etáži : faktory prispievajúce k zaisteniu, aby bol akýkoľvek druh výrobku dokonale upečený.

Obj. čislo:
elettrodrago avant
Napájanie (V):
400/3N

Etážová pec POLIN ELETTRODRAGO ELEKTROS

Inovatívna technológia pece Elettrodrago ELEKTROS prekonáva bežné elektrické pece novými prvkami a ponúka perfektné pečenie produktov malých, stredných a dokonca aj veľkých rozmerov. Pec pracuje bez plytvania energie, rozdeľuje teplo rovnomerne po povrchu výrobkov, čo umožňuje optimálne pečenie. Pečiace komory sú úplne nezávislé.

Obj. čislo:
elektrodrago elektros
Napájanie (V):
400/3N

Etážová pec EUROPA MARCONI NEW EDITION

Rada elektrických etážových pecí MARCONI NEW EDITION sa stala skutočným referenčným bodom vo svojej kategórii: elegantný a vysoko húževnatý dizajn, najnovšia generácia technológie a najvyššia kvalita použitých materiálov. Presné štúdie o tvare a polohe vykurovacích telies, o zložení pečiacich platní, o druhu izolácie, sile systému digitálneho riadenia a o využití tepelnej zotrvačnosti, nám umožnili dosiahnuť drastické zníženie spotreby energie.

Obj. čislo:
marconi new edition
Napájanie (V):
400/3N

Etážová pec Polin STRATOS OLD STYLE

Etážová pec Stratos vychádza z myslienky vytvoriť elektrickú pec adaptabilnú pre uspokojenie všetkých potrieb zákazníkov. Maximálna univerzálnosť, veľká energetická účinnosť a dokonalosť pečenia, pec je ideálna pre pekárne, cukrárne, pizzerie, ktorí potrebujú vysokú flexibilitu výroby. Navyše Stratos taktiež umožňuje veľkú možnosť estetickej úpravy.

Obj. čislo:
stratos old style
Príkon (kWh):
13,6 - 25,9
Rozmer plechu (mm):
400x600 / 460x760
Počet plechov (ks):
2 / 4 / 6

EUROPA- MARCONI JR

Séria elektrických etážových pecí MARCONI JR je ideálna pre pekárne s obmedzeným priestorom alebo pre prevádzky, kde je pec viditeľná pre zákazníkov. Extrémne nízka spotreba energie, vynikajúca kvalita pečenia.

Obj. čislo:
Marconi JR